Fatih Portakal İsyan Etti: Bari Bir Kere Arayıp Sorsaydınız!

9

Fatih Portakal’dan sert tepki! Gazeteci Fatih portakal kendisini bir anda evlilik programları arasındaki kavganın ortasında buldu. Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında yaşanan gerginlikte Fatih Portakal’ın da olduğu iddia edildi. Fatih Portakal da olayı araştırmadan haber yapan gazetelere sitem etti.

seda-sayan-esra-erol-zuhal-topal-ortalik-karisti--6867349

Gazeteci Fatih Portakal, sonunda patladı! Portakal, kendisini ”silahla adam tehdit etme”ye kadar varan akıl dışı iddialarla suçlayan gazetelere Twitter’dan tepki gösterdi.

fatih-portakal

Yapılan haberlerle ilgili sert bir tepki gösteren Portakal, “Bu haberi yapanlar! Bir kere de beni arayıp sorsaydınız ya; sen de mi oradaydın diye. Yeni TR’nin yeni medya anlayışı bu” dedi.

İşte Fatih Portakal’ın o açıklaması:

NELER OLMUŞTU?

zekeriya-atak-seda-sayan-in-sevgilisinden-para-almis-seda-sayan-zuhal-topal-

Daha önce ‘Zuhal Topal‘ın programına katılan damat adaylarından Zekeriya Atak canlı yayında “Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız” diyerek canlı yayını terk etmişti.

Zekeriya Atak, bir video kaydı çekerek Seda Sayan’ın Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın programını karıştırması için kendisine para verdiğini ve kendisinin de bu yüzden programda şov yaptığını belirtmiş ve Topal’dan özür dilemişti.

Daha sonra Seda Sayan, o kişinin Zuhal Topal ve yağımcısı tarafından zorla konuşturulduğunu iddia etti. Buraya kadar olay herkesin malumu. Ancak daha sonra ne olduysa olayın içine bir anda Fox Ana Haber spikeri Fatih Portakal’ı dahil ettiler. Bazı medya organları, Portakal hakkında akıl dışı ithamlarda bulunmaya başladılar. Ve günlerdir bu yayınlarına devam ediyorlar.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?