Flaş! Ünlü Sanatçı Ebru Gündeş Hangi Ülkeye Taşınıyor?

6

Ebru Gündeş taşınıyor mu? Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’ten şok karar! Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile ilgili gelişmeler sıcaklığını korurken, Gündeş’in İstanbul’daki evinde de hareketlilik yaşanıyor. Gündeş’in bir hafta içinde ülkeyi terk edebileceği ortaya çıktı! Peki Ebru Gündeş hangi ülkeye gidecek?

NOT: Bu haber BÖYLESİYOK.COM özel haberidir. Kaynak belirtilmeden kullanılamaz…

Ebru Gündeş Türkiye’yi terk mi ediyor? Başlık ve giriş cümleleri sizi şaşırtabilir belki ama yaşanan gelişmelerin açıklaması tam da böyle.

ebru-gundes-yuzugunu-cikardi-reza-ile-arasinda-ipler-koptu-mu_1892149_720_400

Böylesiyok.com‘un özel haberi olarak bu gelişmelerin bütün detaylarını açıklayacağız.

reza_zarrab_dan_ibretlik_yali_savunmasi_h542120_8891f

Ama önce Reza Zarrab’ın Amerika’da görülen davasına ilişkin detaylar verelim. New YORK Güney Bölgesi Federal Mahkemesi, Reza Zarrab’ın kefaletle tahliye talebi hakkındaki kararı bir hafta içinde açıklayacak.

reza-zarrab-mahkeme

İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ın kefaletle serbest bırakılma duruşması dün New York’ta görüldü. New York Güney Bölge Mahkemesi’nde görülen davanın yargıcı Richard Berman, kefalet konusunda henüz bir kararı olmadığını, bir hafta içinde kararını bildireceğini söyledi. Zarrab’ın avukatı Benjamin Brafman, müvekkilinin mali bir suç nedeniyle hapis yatmasına gerek olmadığını savundu.

fft99_mf6783350

Savcılık ofisinin Zarrab’ın güçlü bağlantıları olduğunu ve kaçabileceği iddiasına karşılık Brafman, müvekkilinin itibarlı bir güvenlik şirketi tarafından korunacağını ve GPS sistemi ile 24 saat boyunca kontrolde olacağını aktardı. Brafman, mahkemeye kolaylık sağlamak için Zarrab’ın kefaletle serbest bırakılması halinde kalacağı evi şimdiden tuttuklarını ve 24 saat gözlem altında tutulmasını sağlayacak kamera sisteminin eve yerleştirildiğini söyledi. Manhattan’da bir binanın 15. katında olduğu söylediği evin adresini ise güvenlik sebebi ile açık olarak vermedi.

1135331_620x410

Şimdi gelelim Ebru Gündeş’in Türkiye’den taşınması ile ilgili konuya…

reza-zarrab-ebru-gundes-640x360

Amerika’daki haber kaynaklarımızın ulaştığı bilgilere göre eğer Reza Zarrab kefaletle serbest kalırsa Ebru Gündeş çocuğu ile birlikte ABD’ye yerleşecek. Böylelikle Gündeş, Amerika’da da eşi Zarrab’ı yalnız bırakmayacak. Gündeş, Zarrab’ın avukatlarının ABD’de kiraladığı ev dahil yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip ediyor.

Zarrab Miami’de gözaltına alınırken eşi ve çocuğu da yanındaydı. Gündeş daha sonra Türkiye’ye geri dönmüştü. Bu süreçte de konserler vermeye devam edince Zarrab ile Gündeş’in evliliğinde ayrılık olacağı iddiaları vardı. Bu gelişme ile ayrılık iddiaları da boşa düşmüş oldu.

NOT: Bu haber BÖYLESİYOK.COM özel haberidir. Kaynak belirtilmeden kullanılamaz…

Başlıklar :
ebru gündeş hangi

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?