Game Of Thrones 6. Sezon 2. Fragmanı Yayında! Jon Snow Öldü Mü?

23

Game Of Thrones yeni fragmanı rekor kırdı. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game Of Thrones’un 6. sezonu ne zaman başlayacak? Dizinin yeni sezonun ikinci fragmanı saatler içinde 5 milyondan fazla izlendi. Dizinin yeni sezonuna dair en çok sorulan soru ise Jon Snow öldü mü?

“Game of Thrones”un 6. sezonunun 2. fragmanı yayınlandı. 2 dakikalık fragman yine nefesleri kesiti.

George R. R. Martin’in epik fantezi serisi “Buz ve Ateşin Şarkısı”ndan uyarlanan dizinin yeni sezon fragmanı youtube’da izlenme rekoru kırdı. Fragman yayınlandıktan kısa bir süre sonra 5 milyondan fazla izlenme başarısı gösterdi. Yeni fragmanda dizinin neredeyse bütün karakterleri yer alıyor. Herkesin en çok merak ettiği konu ise Jon Snow ile alakalı. Dizinin beşinci sezonunun son bölümünde saldırıya uğrayan John Snow’un ölüp ölmediği merak ediliyor. Yeni sezon öncesi yayınlanan dizi özetinde bütün soru işaretlerini ortadan kalkmışa benziyor.

game-thrones-season-6-poster

John Snow, hayranlarını üzen sinopsiste, “Jon Snow ölür. Daenerys güçlü bir adamla tanışır. Cersei kız kardeşini tekrar görür.” ifadeleri yer aldı. yeni fragmanında John Snow’un cesedini gösteren bir sahneyle başlaması sinopsisteki iddiaları kanıtlar nitelikte.

Game of Thrones”un 6. sezon ilk fragmanı

Game of Thrones”un 6. sezonunun ilk bölümünün 24 Nisan’da yayınlanacak.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?