Game of Thrones 6. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı!

5

Game Of Thrones’un 6. sezonu ne zaman başlayacak?
Game of Thrones’un yeni sezon öncesi son fragmanı yayınlandı. Dünyaca ünlü dizinin yeni sezonu için artık geri sayım başladı. 6. Sezonun ilk bölümü 24 Nisan’da yayınlanacak.

Dünyaca ünlü “Game of Thrones”un 6. sezonunun ilk bölüm son fragmanı yayınlandı. 30 saniyelik fragman yine nefesleri kesti.

Game of Thrones son fragmanı

Game of Thrones (Taht Oyunları) hayranları dizinin 6. sezonu ile 24 Nisan Pazar günü buluşuyor. Yeni sezona sayılı günler kala yapım şirketi HBO yeni bir fragman daha yayınladı. Savaş sahnelerinin yer aldığı fragman, ABD’li aktör Peter Dinklage’ın canlandırğı Tyrion Lannister karakterinin “Nereye gidersen git, her zaman seni öldürmek isteyen birileri olacak” sözleriyle başlıyor.

Jon Snow Öldü Mü?

game-thrones-season-6-poster-jon-snow

Game Of Thrones’ın yeni sezon öncesi yayınlanan fragmanları izlenme rekorları kırdı. Dizinin yeni sezonuna dair en çok sorulan soru ise Jon Snow öldü mü? John Snow, hayranları 24 Nisan’daki ilk bölümde ekran karşısında olacaklar. Ve bu sprunun cevabını öğrenmiş olacaklar. Öte yandan dizinin ilk bölümünü ise yayınlanmadan önce ilk olarak ABD Başkanı Barack Obama izledi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?