Hangi Marka Buzdolabı?

92

7. Hangi marka buzdolabı almalıyız?


Evlerimizin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından olan buzdolabı bir ev kuracak olduğumuzda listemizin hep ilk sırasında yer alır. “Hangi buzdolabı daha kullanışlı, hangi buzdolabı kalite olarak daha yüksek niteliklerde, hangi buzdolabı teknolojik olarak daha üst segmente hitap ediyor?..” Kafamızı karıştıran bu sorular ile buzdolabı seçimi yapmak oldukça zor. Günümüzde birçok buzdolabı markası, kullanışlılığı ve şıklığıyla göz kamaştıran modelleri artık ön plana çıkarmakta… Gelin bu markalara şöyle bir göz atalım.

6. Siemens Buzdolabı

Siemens buzdolabı ve derin dondurucular yiyecekleri taze tutmak için ideal koşulları sunduğu iddiasında. “coolBox” balık ve et saklamak için kusursuz bir teknoloji olarak çıkıyor karşımıza… Sıcaklığı, buzdolabının iç kısmından 2 ila 3 °C daha düşük tutuyor. Bu teknolojide, bu ayrı bölmeyi balık ve etleri saklamak için mükemmel bir yer haline getiriyor.

5. Beko Buzdolabı

Aktif Mavi Işık Teknolojisi” ile sebze ve meyveler içerdikleri C vitaminini koruyarak daha uzun süre taze kalıyor. Tüm modellerde paslanmaz çelik yüzey üzerindeki özel kaplama sayesinde hiçbir dokunuş parmak izi bırakmıyor. No-Frost buzdolaplarında dondurucu bölmede karlanma, buzlanma veya terleme olmuyor. Defrost (buz eritme) işlemi otomatik sağlanıyor. Soğuk hava fan yardımı ile dolaştığı için; No-Frost buzdolaplarında soğutma performansı da daha yüksek derecelerde…

4. Arçelik Buzdolabı

Meyve ve sebzeleri ilk günkü tazeliğinde tutan mavi ışık teknolojisine sahip, A+ enerji sınıfı Nofrost buzdolapları var. Ayrıca parmak izi bırakmayan Inox yapıya sahipler.

3. Profilo Buzdolabı

Pek çok modelinde elektronik ısı ayarı, süper soğutma özeliği, süper dondurma mekanizmaları var. A++ Sınıfı, NoFrost, Lcd Elektronik, VitaPlus, Teleskopik HydroPlus, ChillerPlus, Led Aydınlatma, Çekilebilen Cam Raf, MixBox. Dondurucu kapısında ise Buzmatik ve AirFresh Filtre özelliklerine sahip buzdolapları ile öne çıkıyor.

2. Vestel Buzdolabı

Rengarenk tasarımlara sahip buzdolapları mevcut. Türkiye’de ilk ve tek “VitaStore” bölmesine sahip “Vestel Puzzle” buzdolaplarıyla meyve ve sebzeleriniz 2 kata kadar daha uzun süre taze kalabiliyor.
Sebze ve meyvelerin ideal nem ve optimum sıcaklık seviyesinde saklanmasını sağlayan “VitaStore” bölmesi Türkiye’de bir ilk… Bu bölme sayesinde sebze ve meyvelerinizin nem içeriği korunarak %60 daha taze kalır, raf ömrü 2 kat artar ve C Vitamini kaybında sadece %20 azalma yaşanır.
Bazı modellerin kapı kollarındaki LED ışıklar ise, hareket sensörü sayesinde buzdolabınıza yaklaştığınızı anlıyor ve otomatik olarak aydınlanıyor. Gece mutfağa girdiğinizde size yol gösteren bu teknoloji, mutfakta kimse yoksa ışıkları kapatır, enerji tasarrufu sağlar.

1. Bosch Buzdolabı

Yeni “Bosch HydroFresh” sistemine ait çekmece, meyve ve sebzeler için özel olarak tasarlanmış ve iki kat daha uzun taze tutuyor. Gerekli nem seviyesi HydroFresh çekmecede korunuyor ve saklanan gıdaların türüne ve miktarına bağlı olarak sürgü kontrol ile ayarlanabiliyor. “LowFrost” teknolojisine sahip buzdolapları için ise çok daha az ve seyrek buz çözdürmek mümkün. Bu sistemde buzlar daha hızlı çözülürken, buzdolabı da kolayca temizleniyor.

Başlıklar :
oto buzdolabında hangi marka iyi, dünyanın en kaliteli buzdolabı, hangi marka buzdolabı almalıyım anketi, buzdolabı hangi marka almalıyım, karsılıklı mutfak dolaplaru, hangi marka buzdolabı daha iyidir, hangi buzdolabı alalım, en kaliteli ve sorunsuz buzdolabı, en kaliteli buzdolabında hangi marka, en kaliteli buzdolabı markası, buzdolabını ne marka almalıyım, buzdolabında in iyi marka hangisi
DEĞERLENDİRME
Siemens Buzdolabı
7.5
Beko Buzdolabı
7.8
Arçelik Buzdolabı
8.0
Profilo Buzdolabı
8.3
Vestel Buzdolabı
8.7
Bosch Buzdolabı
9.0
Paylaş
Önceki HaberÖlmeden Önce Okumanız Gereken 10 Kitap
Sonraki HaberHangi Marka Varis Çorabı?

HENÜZ YORUM YOK