Hangi Marka Epilatör Almalıyım?

1357

Kadınların ortak sorunu olan tüy problemine artık eski usullerin yerine epilatörler imdada yetişti. Şimdi de bunca marka arasından “hangi marka epilatör almalıyım? ” sorusu ilk akla gelen… Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kadınların en büyük sorunu da yavaş yavaş kesin çözümle sonuçlanmaya başladı. Fakat konu cildimiz olunca epilatör markası seçiminde de hassas olmaya çalışıyoruz haklı olarak. Epilatör markaları arasında en iyilerini sizler için seçtik. İşte en iyi epilatör markaları;

 

epilator
Öncelikle normal epilatör modellerinden bahsedecek olursak,

1Braun

Braun marka epilatör en çok satılan marka olarak kayıtlara geçmiştir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz. Braun’u tavsiye etmemizin sebebi yeni modelinde soğutucu (serinletici) özelliğinin olması. Bu şekilde acıyı azaltır ve sonrasında da cildiniz de kızarıklık olmadan epilasyon işlemini bitirmiş olursunuz. Braun bu konuda öncü markaların en başında diyebiliriz. Yorumlar gerçekten çok iyi.

2Philips

Epilatör konusunda uzman markalardan Philips, yeni çıkarmış olduğu ürünü ile cihazınızı suda da kullanabilirsiniz. Bu şekilde acı hissetmeden ve cildinizi tahriş etmeden işlemleriniz hallolur. Yorumlardan okuduğumuz kadarı ile çok beğenilmiş bir ürün. Tavsiye ediyoruz.

Eğer Lazer epilatör düşünürseniz, ki bu en kullanışlı, acısız ve kolay yöntemdir. En iyi yorum alan markalar şunlar;

3Philips Lazer Epilatör

Philips lazer epilatör cihazı ile piyasaya adım atarak bütün kadınların ilgi odağı oldu ve gerçekten çok sevildi. Artık kadınlar dışarıda sıkıntılı bir lazer epilasyon yaptıracaklarına, evlerinde kendi istedikleri şekilde lazer yapabilirler. Alınan yorumlara göre Philips çok beğenilmiş ve sonuçlar gerçekten çok iyi.

4Remington Lazer Epilatör


Lazer epilasyon konusunda kendisini geliştirmiş olan Remington hakkında yorumlar iyi. Tüyleri %80 azalttığı söylenmiş, konforlu, ergonomik tasarımı ile klinik onaylı cihazı tavsiye ediyoruz.

5Epila Lazer Epilatör


Epila ismi çok bilinmese de piyasaya çok önceleri giriş yapmış ve bu işte uzman firmalardan bir tanesi. Yorumlar gerçekten çok iyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hızlı ve kökten çözüm olmasını istiyorsanız tercihinizi lazer epilasyon cihazlardan yapmanızı öneririz.

 

Başlıklar :
en iyi epilasyon aleti 2016, en iyi epilatör, hangi epilatoru almaliyim, en iyi epilatör 2016, en iyi epilatör aleti hangisi, epilatör tavsiye, epilasyon aleti yorumları 2016, epilasyon aleti tavsiye 2016, epilasyon aleti tavsiyeleri 2016, epilasyon aleti tavsiyesi 2016, hangi epilasyon aleti daha iyi 2015, en iyi epilasyon aleti yorumları

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?