Hangi Marka Fırın?

1285

Fırınlar evhanımlarının vazgeçilmezidir. Yemeklerimizin lezzetini bir nebze de olsa fırına borçluyuzdur. İyi bir fırın sahibi olmak kadar, iyi bir fırın kullanıcısı da olmak gerekir. Özellikle eve alacağımız beyaz eşyalarda herzaman çok fonksiyonlu ve marka olanı tercih ederiz. Bir süre sonra ise fonksiyonlar size sıradan gelerek kullanılmaz duruma gelir. Geriye ise bir seçenek kalıyor fırın konusunda En iyi markalar hangisi? Hangi marka fırın almalıyım? biz de sizler için araştırdık. İşte en iyi fırın markaları…

Fırınlar günümüzde fonksiyonlarına ve çalışma prensiplerine göre beşe ayrılıyor. Bunlar; Ocaklı Fırın (Turbo Fırın), Davul Fırın, Mini Fırın, Ankastre Fırın, Mikrodalga Fırın.. Öncelikle bir fırın alırken ihtiyaçlarınızı iyi bilmeli ve ona göre seçim yapmalısınız, seçiminizden sonra marka konusuna geçebilirsiniz. Piyasada bulunan en iyi fırınlar;

5Siemens Fırınlar

Avrupa’nın en büyük üreticilerinden olan Siemens, Alman menşelidir. Fırın piyasasında sağlamlığı ve pişirme özellikleriyle sektörün önde gelen markalarındandır. Gelişmiş servis ağı ile de tüketicilerine güven vermektedir. Yaptığımız araştırmalarda olumsuz yorumlara rastlamazken, özellikle pişirme konusundaki başarısı ve bununla birlikte kullanıcı memnuniyeti göze çarpmaktadır.

4Termikel Fırınlar

Bir Türk malı olan Termikel, son yıllarda ki başarısı ile adından sık söz ettiren bir markadır. Düdüklü tencere imalatı ile piyasaya çıkan Termikel, fırın ve ocak konusunda sınırları aşarak dünyada kendisine bir pazar oluşturmayı başardı. Yaptığımız araştırmalar da müşterilerin, genel itibari ile şikayetlerinin servis ağı olduğunu belirtebiliriz. Yerli malı bir ürünün kendi ülkesinde servis ağı konusunda sorunlar yaşatması firma adına bir olumsuzluk. Renkli, desenli ürünleri mutfakta işlevi yanında güzel bir dekor havası veren Termikel fırınlar, pişirme konusunda da başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

3Zanussi Fırınlar

İtalya’nın önde gelen markalarından olan Zanussi, ülkemizde pek duyulmasa da Avrupanın sayılı markalarından bir tanesi. Vestel aracılığı ile ülkemizle tanışan Zanussi, şık duruşu ve pişirme konusunda ki başarısı ile ülkemiz de kısa süre de yaygınlaşmaya başlayan bir üründür. Yaptığımız araştırmalar da olumsuz hiç bir tepki almazken, kullanıcıların yaptığı övgü dolu yorumlar avrupa daki başarısını gösterir nitelikte. Yeni yeni ülkemize girmesi nedeni ile servis konusunda terettüde düşenler, internetten servisler konusunda arama yapabilirler. Bizlerin yaptığı araştırmaya göre gayet başarılı bir servis ağına sahip olduğunu gördük.

2Hotpoint Ariston Fırınlar

İtalya’nın beyaz eşya devi Indesit Grubu, Hotpoint Ariston markasıyla avrupa ve ülkemizde pazarın en büyüklerinden birtanesi. Buzdolabı, çamaşır makinası gibi beyaz eşya konusundaki başarısını, fırın üretiminde de devam ettiren Hotpoint Ariston, servis ağı ve sağlamlığı ile müşterilerin beğenisini kazanmış durumda. Yaptığımız araştırmalarda tek tük servis sorunu yorumları ile karşılaşsakta müşteri memnuniyeti en çok dikkatimiz çeken husus oldu.

1Arçelik Fırınlar

Ülkemizde üretilen Arçelik, beyaz eşya piyasasının başını çekmektedir. Kaliteli ürün ve yaygın servis ağı ile şuanda bir numaralı beyaz eşya konumundaki Arçelik, yurtdışında da gururumuz olmaya devam ediyor. Piyasa da en çok ürün satan marka olması en büyük referansımız. Müşteri memnuniyeti yaptığımız araştırmalarda dikkatimizi çeken en önemli husus oldu. Gelişmiş servis ağıyla en ücra yerleşkelere bile kısa sürede ulaşma başarısı göstren Arçelik, en çok tavsiye edilen ürün.

Başlıklar :
en iyi fırın markası hangisi, en iyi fırın hangi marka, en kaliteli yerli ankastre fırın, mini fırın tavsiye, hangi marka firin almaliyim, mini fırın tavsiye 2016, en iyi mini fırın markası, en iyi fırın markası, mieleye hangi firma fırın üretiyor, en iyi pişiren fırın hangisi, en iyi ocaklı fırın markası hangisi, hangi ocak ve firin iyi olmali

HENÜZ YORUM YOK