Hangi Marka Gebelik Testi Güvenilir?

3328

7Hangi marka gebelik testi güvenilir?

 

Hamile kalma ihtimali olan tüm kadınların araştırdığı bir konudur bu… Gebelik testinin kalitesi, bu testi uygulamak isteyen kadınlar için şüphesiz ki çok önemli… Çocuk sahibi olmak isteyenler için eczaneden ve hatta artık büyük marketlerden dahi temin edilebilen hamilelik testleri, müjdeli haberi almak isteyenler için ilk başvurulan yöntem… Gebe kalmak istemeyenler ancak bir takım şüpheleri olanlar için ise bu şüphelerini gidermeleri için en kısa yol… Şu an Türkiye’de satın alabileceğiniz en kaliteli gebelik testlerini sizler için derledik.

6Clearblue PLUS Gebelik Testi

* 1 dakika içinde hızlı sonuç
* %99’un üzerinde güvenilirlik
* 4 gün öncesinden itibaren yapılabilir
Adet görmediğiniz dönemin ilk gününden itibaren test yaptığınızda, gebe olduğunuzu gösteren sonuçlar 1 dakika içinde görüntülenebilir. “Gebe Değil” sonucunu doğrulamak için 3 dakika beklemeniz gerekmektedir. Adet görmeniz gereken günden itibaren % 99’un üzerinde kesin sonuç sağlar. Erken test yaparsanız ve “Gebe Değil” sonucu alırsanız, gebelik hormonu düzeyinin henüz saptanabilecek kadar yüksek olmaması söz konusu olabilir. O zaman adet görmeniz gereken günde tekrar test yapmanız gerekir.

5Femina Erken Gebelik Testi

“Femina” idrar akışına tutulan pratik gebelik testidir. Evde kendinizin kolaylıkla uygulayabileceği hızlı bir testtir. Gebeliğin başlarında idrarda görülen hCG (human Chorionic Gonadotropin) varlığını hemen tespit eder. Testi günün her saati uygulayabilirsiniz. Ancak ilk sabah idrar en yüksek hCG seviyesine sahip olduğu için, en uygun zamandır.

4Clearblue Dijital Gebelik Testi

* Hafta göstergelidir.
* %99’un üzerinde kesin sonuç verir.
* 4 gün öncesinden itibaren yapılabilir.

“Kaç haftalık hamile” olduğunuzu söyleyen tek gebelik testi olduğu iddiasını taşır. Birçok ev tipi gebelik testinin, kullanıcılarda emin olamama ve sonuçları net yorumlayamama sorunu yaratmasına çözüm olarak geliştirilmiştir, aynı zamanda dünyanın ilk dijital gebelik testi olma özelliğine sahiptir. Sonucu ekranda “Pregnant – Hamilesiniz” veya “Not Pregnant – Hamile Degilsiniz” şeklinde kelimelerle gösterir.

3Oncomed Test HCG

* Kısa sürede ve doğru sonuç verir.
* CE belgelidir.
* Sadece vücut dışı teşhis amaçlı kullanılır.
* Tek kullanımlıktır.

2Fortest Hamilelik Testi

* Dünyanın en hızlı hamilelik testi olduklarını iddia ediyorlar.
* Beklenen adet gününden 5 ila 7 gün önce uygulanıyor.
* %100’e varan doğru sonuç veriyor.
* Cinsel ilişkiden 7 gün sonra uygulanabilir.
* Kullanımı pratiktir.

1Predictor Express Gebelik Testi

“Predictor Express” gebelik testi çok hassas bir yapıya sahip. Bu test ile sadece 1 dakikada hamile olup olmadığınızı öğrenebiliyorsunuz. Beklenen adet gününde, adetin geciktiği günde ve takip eden günlerde testi yapabilirsiniz. Yapılan laboratuvar çalışmalarına göre test, beklenen adet gününden itibaren %99’un üzerinde doğruluk göstermekte imiş.

Başlıklar :
en iyi gebelik testi 2016, gebelik testi markaları, En iyi Gebelik testi, En iyi hamilelik testi, en güvenilir gebelik testi, en iyi gebelik testi markası hangisidir, en kesin gebelik testi markası, gebelik testi hangi marka, en iyi gebelik testi markası, oncomed gebelik testi, hamilelik testi markalari, Hangi marka gebelik testleri iyidir

HENÜZ YORUM YOK