Hangi Marka Kablosuz Modem?

110

Çağımızın en büyük buluşu hiç şüphesiz internettir. 1969 yılında Arpanet ilk internet alt yapısını kurduğunda eminiz bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemiştir. Günümüzde neredeyse internetsiz ev kalmamıştır. Artık günümüzün sorunu internete bağlanma değil, nasıl en hızlı bağlanırım oldu. Bunun için fiber internet altyapıları oluşturuldu. Altayapınız ne kadar iyi olursa olsun son sözü modem söyler. Bilgisayarı besleyen son alet olan modeminizin kalitesi internetinizin kalitesi ile doğru orantılıdır. Hele bir de kablosuz ( WİFİ ) bir modem kullanıyor ve evinizin her yerinde bilgisayarınızdan rahatlıkla ve hızlı bir şekilde internete girmek istiyorsanız modem konusunda iki kere düşünmelisiniz. Kablosuz modem alanlar için okunmasını şiddetle tavsiye edeceğimiz bir liste hazırladık.

En iyi kablosuz modem markaları hangisidir? Çekiş gücü en iyi modem hangisidir? İşte size önerilerimiz…

10Netis Modem

Standart bir kablosuz modem ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün. Uygun fiyatının yanında kolay kurulumu ve ev içi başarılı performansı ile tavsiye ettiğimiz markalardan bir tanesi. USB ve kutu içeriğinde Splitter’ı olmaması ürünün devzavantajları arasında.

9INCA Modem

Standart modemler arasında en uygun fiyata sahip modem markasıdır. Tasarımları ile evinizin her köşesine yakışacak olan Inca, ev içerisinde kullanımı bakımından başarılı bir cihazdır. Türkçe’ye dönüştürülebilen arayüzü ile kolay bir kullanım sunmaktadır.

8TENDA Modem

Çin teknolojisinin ürettiği en başarılı modemlerinin başında gelen Tenda, güçlü çekim gücü ile dikkat çekiyor. Kalitesinin yanında uygun fiyatları ile başarılı bir modem markası. İngilizce arayüze sahip Tenda, görsel anlatımı ile size kullanım kolaylığı sunuyor.

7GEEK Modem

GEEK, yüksek güvenlik standartları ve tamamen Türkçe arayüzü ile karşımıza çıkıyor. Hız performansı ve ev içerisinde ideal çekim gücü bu ürünü tercih etmenizdeki en büyük etken olacak.

6NETGEAR Modem

Çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği modemlerden birtanesi. Nedenine gelecek olursak, ebeveyn kontrolü sistemiyle internetinizi devamlı kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca üstün performansı ve güçlü çekim gücü ile en iyi markalar arasında yer almaktadır.

5ASUS Modem

Teknoloji devi Asus, modem konusundaki başarısı ile adından söz ettiriyor. Özellikle kablosuz modemlerindeki çekim gücü yüksekliği ile dikkat çeken Asus, farklı tasarımdaki modelleri ile evinizde güzel bir aksesuar görüntüsü sağlıyor.

4AIRTIES Modem

Kablosuz modemin öncü firmalarından AIRTIES, güçlü çekimi ve internet hızındaki başarısı ile ön plana çıkıyor. Yerli malı bir marka olması sebebiyle, servis ağı konusunda en başarılı marka. Kolay kurulumu ve basit arayüzü ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında.

3ZyXEL Modem

Kablosuz modemler arasında sinyal gücünü en iyi olduğu marka. Özellikle katlar arasında sinyal kaybı yaşamaması ile ünlenen ZyXEL, ısınma problemi en az olan cihazlardan bir tanesi. Uzun ömürlülüğü, kullanım kolaylığı ile tercih edebileceğiniz bir ürün.

2TP-LINK Modem

Düşük fiyatı ve kalitesi ile en çok tercih edilen markadır. Dayanıklı ve türkçe menüsü ile kolay ve hızlı kuruluma sahip TP-LINK, çekim kuvvetindeki başarısı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yaygın servis ağı ve hızlı servis süreleri ile size önerebileceğimiz bir ürün.

1Linksys Modem

Yanlızca ülkemizde değil, dünyada da yaygın olarak kullanılan Linksys, en başarılı kablosuz modem markalarından bir tanesidir. Amerikan menşeyli olan Linksys, hız performansı ve çekim gücü ile dünya pazarında ki önemli modem markalarının başında gelmektedir. Az ısınması ve dayanıklılığı en büyük avantajlarından bir tanesidir.

Başlıklar :
en iyi kablosuz internet hangisi, hangi modem 2016, hangi modem markası iyi, kablosuz en asus iyi modemler fiyatları

HENÜZ YORUM YOK