Hangi Marka Mikrodalga Fırın Almalıyım?

2619

Mikrodalga fırın hızın bu kadar önemli olduğu çağımızda yemek ısıtmak için önemli elektrikli ev aleti. Aldığınız hazır yiyeceklerin kısa sürede pişmesi için tasarlanan mutfak gereci çalışanlar için büyük kolaylıklar sunuyor. Hazır bir pizzayı aldınız ve evinize getirdiniz atın mikrodalga fırına 20 dakika içerisinde akşam yemeğiniz hazır. Ülkemizde uzun bir geçmişi olmayan mikrodalga fırınlara rağbet son yıllarda arttı. Yeni yeni keşfedilen özellikleri ile bir çok evde kullanılmaya başlayan bu aleti almak isteyenler için bizde bir araştırma yaptık. Arçelik, Bosch, Lg, Electrolux…  En iyi mikrodalga markası hangisi? En iyi mikrodalga fırını hangisi? Hangi mikrodalga fırınını almalıyım? tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda görebilirsiniz.

10Altus Mikrodalga Fırın

Mikrodalga fırınlar konusunda ülkemizde en çok tutulan markalardan bir tanesi. En yeni teknolojiyi her zaman yakalayan Altus, uygun fiyat ve farklı ürün seçenekleri ile müşterilerine ürün çeşitliliği sunuyor.

9Kenwood Mikrodalga Fırın

Çin’in en ünlü markalarında bir tanesi Kenwood kullanım kolaylılığı ile dikkat çekiyor. Kolay temizlenebilir iç haznesi sayesi, hızlı ve lezzetli pişire özelliği ile en iyi markalar arasında yer alıyor.

8LG Mikrodalga Fırın

Teklojideki birikimlerini mikrodalgaya aktaran Lg, dijital ekran kolay kullanım fonksiyonları ile dikkat çekiyor. mikrodalga içerisinde kullandığı özel kaplamalar sayesinde temizlik konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Kullandığı I-wave özelliği ile yemeğin her bölgesini aynı oranda pişirir. Dünya mutfağının kendine özgü yemeklerine göre tasarlanan Lg mikrodalga fırınlar tamda size göre

7Beko Mikrodalga Fırın

Hızlı ve güzel bir yemek isteyenler için Beko tamda aranılan marka diyebiliriz. 6 farklı güç kademesi ile yemeklerinizi daha hızlı pişirmektedir. Uygun fiyatlarda satışa sunulan Beko mikrodalga fırınlar en çok rağbet gören markalar arasında.

6Electrolux Mikrodalga Fırın

Kullanım kolaylığı uygun fiyatı ve kal Electrolux marka mikrodalga fırınlar en iyiler arasına girmeyi başarıyor. Kolay kullanım sağlayan dijital ekranı, Standart mikrodalga fonksiyonlarına ek olarak, yemeklerinizin iyice pişmiş ve gevrek olmasını istediğinizde kullanabileceğiniz entegre bir ızgaraya da sahip olması ile alınabilecek en iyi mikrodalga markaları arasında.

5Fakir Mikrodalga Fırın

Uygun fiyatları ve derin hacimli iç yapısı ile Fakir mikrodalga fırınlar ön plana çıkıyor. Kolay anlaşılabilir kullanma kılavuzu ile rahat bir şekilde yemeklerinizi hazırlamanıza imkan sağlayan Fakir, uygun fiyatları ile siz müşterilerini memnun etmeyi hedefliyor.

4Samsung Mikrodalga Fırın

Teknoloji devi Samsung mikrodalga fırınlar konusunda da gayet başarılı. Şık tasarımları kolay kullanımı, tasarruf özelliği ve çılgın kampanyaları ile Samsung mikrodalga konusunda da en çok tercih edilen markalardan bir tanesi.

3Vestel Mikrodalga Fırın

Kendine özgü ısıtma sistemi ile daha hızlı ve aynı oranda yemeklerinizi pişirebileceğiniz Vestel marka mikrodalga fırınlar, özellikle yaptığı kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Enerji tasarrufu konusunda rakiplerine göre daha başarılı. Uygun fiyatları ve geniş servis ağı ile tamda sizin isteyeceğiniz bir marka.

2Bosch Mikrodalga Fırın

Alman beyaz eşya devi Bosch, kaliteli mikrodalga fırınları ile de karşımıza çıkıyor. Geniş hacim kapasitesi, dayanıklılık ve kalitesi ile Bosch, marka mikrodalga fırınlar tamda size hitap etmektedir.

1Arçelik Mikrodalga Fırın

Hayatı kolaylaştıran yeni ve şık tasarımları ile bilinen Arçelik, mikrodalga piyasasınında önemli parçalarından bir tanesi. Yerli üretim olan Arçelik mikrodalga fırınlar özellikle hızlı pişirme özelliğiyle dikkat çekiyor. Yaygın servis ağı ile de diğer markalara göre daha avantajlı konumda yer alıyor.

 

 

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?