Hangi Marka Saç Boyası?

835

Hangi marka saç boyası? Evet.. kadınların en önem verdiği şey saçları… “Hangi marka saç boyasını kullanırsak saçıma daha az zarar verir?” konusu kadınlar için en önemli konudur. Kimyasal olmayan boya bulmak gerçekten çok zor. Biz sizin için araştırdık ve hangi saç boyası daha az zarar veriyor öğrendik. İşte sonuçlar:

sac-2

Tints of Nature

Organik içerikli kalıcı saç boyasıdır. Sertifikalı organik ürünler olan aloe vera, soya fasulyesi, hindistan cevizi, mısır, palmiye fıstığı, buğday yağı, muz, badem yağı, greyfurt, portakal, E ve C vitaminlerini içermektedir. Saçı hem besler hem de rengi sorunsuz şekilde verir.

Naturtint

Naturtint doğal ve bitkisel saç boyasıdır. Amonyak, paraben, rezorsin ve katkı maddeleri içermeyen sertifikalı bir üründür. Beyaz saçları %100 kapatma garantisi verir. Saçlara maksimum düzeyde bakım yapar ve boyama esnasında oluşabilecek saç kırılmasını %80 oranında azaltır.

Naturtint organik saç boyasındaki bileşenler ve etkileri;

* Buğday proteinleri; Güçlendirme ve yumuşaklık sağlıyor.
* Ayçiçeği özü; Renk koruması sağlıyor.
* Keten tohumu; Nemlendirmede etkili.
* Limon özü; Canlılık kazandırıyor.
* Oleik asit; Parlaklık kazandırıyor.
* Diğer doğal bileşenler; Biberiye yağı, Ökaliptus Yağı, Soya, Mısır, Yulaf Proteini Özü

Naturigin

İçerisinde soya proteini , buğday özü , ketenotu tohumu yağı , üzüm , şeftali , kayısı , limon , mandalina gibi bitkisel yağlar içerir. Yaklaşık olarak 20 çeşit renk türüne sahiptir.

Natural Colors

İçerisinde güzel meyve kokulu seçenekleri vardır ve saç derisin de ferahlık hissi yaratır. , amonyak ve resorsinol içermez.

Logona

Bitkisel saç boyaları sentetik boya, koku, konserve edici madde ve diğer kimyasal maddeleri içermez. Kına, sinameki, ceviz, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, pancar, kahve ve hatmi kullanılmaktadır. Ayrıca buğday proteini ve jojoba yağı gibi yüksek kaliteli bitkisel bakım maddeleri ile de saça boyama sırasında kalıcı bir bakım yapılmış olmaktadır.

Phyto

Dermatolojik olarak test edilmiştir ve organik üründür. Beyazları %100 kapadığı söylenir. İçeriğinde bitki özlerinin (Kök Boya, Brezilya ağacı, Katırtırnağı ve Koreo) bir araya getirilmesi sonucu geliştirilen ilk boyama özellikli bitkisel saç boyasıdır

Acme

Acme boya hakkında çok güzel yorumlar var neredeyse herkes istediği renge kavuşabilmiş. Üvez özü kullanılan saç boyası ile hem bitkisel hem de parlak saçlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

sac-1Marka

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?