Hangi Marka Varis Çorabı?

0
335

Varis hastalığı, kadınların en çok şikayet ettikleri, görünüşü itibariyle rahatsız eden bir problemdir. Böyle bir durumda “ Hangi varis çorabını almalıyım? ” sorusuna açıklık getirmeye çalışacağız. Öncelikle varis çorabı alırken size uygun numara olup olmadığına çok dikkat edip almalısınız, yoksa bacağınızdan aşağı kayar ve rahatsızlık verir tabi bu yüzden hastalığınızın gerileme süresini de arttırmış olur. Varis çorabı seçenekleri için karşınıza bir çok model ve marka çıkacaktır. Bacaklarda oluşan bu sorunu kesin olarak çözmese de ilerlemesini durdurması açısından ilk tercih edilen yöntemdir. Varis çorabı nasıl kullanılır? Varis çorabı markaları? gibi sorularınızın cevaplarını bu içeriğimizde bulacaksınız. Varis çorabı çeşitleri ile başlamak faydalı olacaktır. İşte varis çoraplarının çeşitleri..


* Diz Altı

* Diz Üstü

* Külotlu Varis Çorabı

* Kasıklara Kadar

* Seyahat Esnası için

Olarak 5 çeşitten oluşur. Daha önceleri çok seçenek yoktu fakat yeni çıkan modelleri çok seveceksiniz. Gelelim markalara… Varis çorabı alırken ucuz olsun kısmını kafanızdan çıkarmanızı ve böyle ciddi bir rahatsızlığı ilerletmemenizi öneririz.

6Solidea Varis Çorabı

Dokuma deseni, şık ve ince iplik örgüsü ile esnek bir çorap olma özelliğindedir. Vücudunuzda ki hatlarınızı şekillendirir ve giysilerinize uyum sağlar.

5Jobst Varis Çorabı

Hafif, orta ve yüksek basınçlı modelleri ile ve tamamen kamufle şekilde normal çorap görünümde ki bu marka varis çoraplarını da kullananlar memnun. Fiyatları orta seviye diyebiliriz.

4Compressana Varis Çorabı

İçeriğinde ki gümüş ile bakterilere karşı tam koruma sağlar. Çeşitli modellere göre fiyatta değişiklik gösterir, bir çok modeli beğenilerek kullanılıyor.

3Mediven Varis Çorabı

Kullananlar bilir; neredeyse belli belirsiz şekilde kamufledir. Ayrıca bu konuda çok özel bir dikiş tekniği kullanılmıştır. 2013 IF dizayn ödülünü almış bir markadır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

2Liebermann Varis Çorabı

Multifiber ve Silikon ile desteklenmiş, kullanıcılardan güzel yorumlar alan Libermann, kaliteli basınç sistemi ile uzun süreli etki sağlar.

1Sigvaris Varis Çorabı

Sigvaris marka varis çorabı, diğer markalara göre pahalıdır fakat çok iyi marka olduğu ve çok faydalı olduğu söylenir. Basıncı bacağınıza doğru şekilde vermesi ve güçlü sarması ile sizi rahat ettirtir.

Ayrıca doktorunuza danışmadan varis çorabı almayın. Hangi varis çorabını, hangi zamanlarda kullanmanız gerektiğini en iyi doktorlar karar verebilir. Ayrıca varis problemi için çorap ile birlikte çoğu zaman ilaçta veriyorlar, bilginize..

Anahtar Kelimeler
varis çorabı markaları,varis çorabı en iyi marka,varis çorabı kullanıcı yorumları,varis çorabı giyenlerin yorumları,sigvaris varis çorabı kullanıcı yorumları,mediven varis çorabı kullananlar,kaliteli varis corabi,hangi varis çorabı iyi,en iyi varis çorabı markaları,en iyi varis çorabı fiyatları

HENÜZ YORUM YOK