Harika Görüneceğiniz 7 Makyaj Fikri

41

Harika görüneceğiniz 7 makyaj fikrini sizlerle paylaşıyoruz. Normal günlerde, özel günlerde veya iş hayatında nasıl makyaj yapmalıyım diye düşünüyorsanız haberin ayrıntısını okumalısınız. İşte sizlerle hem normal günler için hem de özel davetleriniz için muhteşem makyaj önerilerini, ruj, far ve eyeliner seçimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

1Kırmızı ruj ve siyah eyeliner

‘Hollywood tarzı’ makyaj olarak bilinen kırmızı ruj ve siyah eyeliner kullanarak sizde Hollywood yıldızları gibi harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2Buğulu gözler ve ten rengi dudaklar

Özel bir gece davetine davetliyseniz ve gece makyajımı nasıl yapmalıyım diye düşünüyorsanız buğulu gözler ve ten rengi bir ruj kullanmalısınız.Ten rengi ruj gece makyajınız için ideal bir seçim olacaktır.

3Porselen bir cilt ve koyu renk dudaklar

Porselen gibi mükemmel bir görünümünüz olsun istiyorsanız ve hangi renk ruj kullanmalıyım diye düşünüyorsanız koyu renk bir ruj size yardımcı olacak ve gözlerinizi belirginleştirerek güzel görünmenizi sağlayacaktır.

4Kahverengi göz farı ve şeftali rengi ruj

Hem işyeri hem de partiye giderken nasıl makyaj yapmalıyım diye düşünüyor ve sizi her daim güzel gösterecek makyaj önerileri arıyorsanız kahverengi göz farı ve şeftali rengi ruj kullanımı sizin için harika bir seçenek olacaktır.

5Şarap rengi ruj ve bronz göz farı

Mükemmel bir görünüme sahip olabilmeniz için uygulayacağınız makyaj fikirlerinden biri de ten renginize uygun altın tonlu göz farı kullanmaktır. Göz farını parmak ucunuzla uygulayarak farın gözlerinizde daha güzel görünmesini sağlayabilir ve harika bir makyaja sahip olabilirsiniz. Ayrıca farı parmak ucuyla sürmek makyajda püf noktalardan biridir.

6Pembe ruj ve mor ya da mavi göz farı

Göz farını mat yerine parlak seçerek de mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pembe rujla birlikte mor ya da mavi göz farı güzel bir makyaj için seçenek olabilir.

7Mercan rengi ruj ve şampanya rengi göz farı

Kırmızı ya da şarap rengi ruj tercih etmek istemiyor fakat yine de harika bir görünüme sahip olmak istiyorum diyorsanız farklı makyaj stillerinden biri olan mercan rengi ruj ve şampanya rengi ruj kullanarak harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?