HGS Geçiş İhlali ve HGS Kart Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?

5

HGS geçiş ihlali ve HGS kart bakiyesi nasıl sorgulanır? Bu soruların cevabına internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz! Haberimize göz atarak siz de HGS geçiş ihlali ve bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizdeki en büyük problemlerin başında trafik geliyor.

fft99_mf6477010

Trafik sorununu azaltmak için çeşitli yöntemler geliştiriliyor. Özellikle büyük şehirlerde ve şehirler arasında çeşitli noktalara gişeler yerleştirilerek, trafik düzeni sağlanması amaçlanıyor.

hgs-gecis-ihlali-ve-hgs-kart-bakiyesi-nasil-sorgulanir--7212354

Bu düzenlemelerden biri de HGS sistemi. Yani Hızlı Geçiş Sistemi… Hızlı Geçiş Sistemi sayesinde gişe önlerindeki uzun kuyrukların sona ermesi amaçlanıyor. Sürücüler köprü ve otoban girişlerinde çok fazla vakit kaybı yaşamadan bu sistemden yararlanabiliyorlar.

HGS BAKİYE SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

hgs-1

HGS GEÇİŞ İHLALİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

Hızlı Geçiş Sistem uygulamasında kartınıza TL yükleyip ücret ödeyip trafikte durma sorunu ortadan kalktı. Ama Kartınızdaki bakiyeyi bilmeniz cezalı geçi yapmamanız açısından önemli.

hgs1-1

HGS geçiş ihlali yaptığınızı düşünüyor iseniz bu işlemi online olarak internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

55eaa01df018fbb8f88c439d

E- devlet şifresi aldıktan sonra e- devlet sistem sayfasından HGS geçiş ihlali sayfasına tıklayınız ve burada karşınıza çıkacak olan kimlik doğrulama işlemini yapmalısınız. Kimlik doğrulama işlemi yapmanız için almış olduğunuz e- devlet şifrenizi ve T.C. kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Ve böylece HGS geçiş ihlali sorgulama işleminizi e devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. HGS bakiye sorgulama işlemi yapmak için ise HGS müşteri hizmetleri resmi sitesinden bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. HGS müşteri hizmetlerinin resmi sitesinden yapmış olduğunuz işlemler şifresiz yapılmaktadır. Sadece site içerisinde üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yok ise Sistem üzerinde bulunan ‘üye olun’ yazısına tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?