Hiçbir Anlık Kamera Almak İstediniz Mi?

16

Eğer cevabınız evet ise, işte size çok mu çok güzel anlık kameralar.

Fujifilm Instax Mini 90

Normal bir kamera ayarlarında daha fazla kontrolün maliyeti var, ancak Mini 90, Bulb moduna çift çekme ve parlaklık ayarı olmak üzere Instax meslektaşlarından daha fazla manuel ayarlama sunuyor. Ayarları kendiniz seçersiniz,ve arkadaki dijital panelde açıkça görüntüleyebilirsiniz. Siyah ve kahverengi renkleri mevcuttur.

Fujifilm Instax Wide 300

Instax Wide 300 ile çekilen resimler, daha büyük boyutlarda basılmış olan geleneksel Polaroid fotoğrafına benzer. Sadece iki mercek ayarı ve çıkarılabilir yakın obje (kendinden portre için aynalı) ile bu kamera Instax’ın çok iyi sadeliği ile sadık kalıyor, bu nedenle yeni başlayanlara daha büyük fotoğraflar çekmek isteyenler için harika.

Lomo’ Instant Wide

Objektif bölücülerden ve flaş filtrelerinden uzaktan kumandalı objektif kapağına kadar, deneyimli anlık kullanıcıları eğlendirmek için paketlenmiş yeterli sayıda aksesuar ve gizli özelliği var; böylece kendinden portre alabiliyorsunuz. Bunu çözmek birkaç gün sürebilir, ancak bu fiyata kesinlikle bir yatırım.

Polaroid 600 Type

Polaroid, Polaroid kameralar için film üretmeyi durduracağını açıkladı; Impossible Project, anında fotoğraf kaydetmek için kuruldu. Son sekiz yıldır 600 Tipi gibi klasik Polaroid kameraları yenilemektedir. Orijinal Polaroid kamera isteyen yeni başlayanlar için mükemmel, yalnızca birkaç denetimi vardır: odak uzunluğunu ayarlayabilir ve çekimlerinizi aydınlatabilir veya koyulaştırabilirsiniz. Hantal, retro görünüm kesinlikle sizi kalabalıktan ayrı tutacaktır.

I-1

Impossible Project’in I-1, yirmi yılı aşkın bir süredir eski Polaroid formatı için tasarlanan ilk yeni kamera. Kamera, herhangi bir ortama uyum sağlamak için bir halka flaşa sahiptir, tek başına bir nokta-ve-çekim olarak çalışır ve ayrıca iPhone’unuzla kontrol edilebilir (Android Uygulaması çok yakında). Kameraya Bluetooth ile bağlandıktan sonra diyafram açıklığından obtüratör hızına kadar her şeyi kontrol edebilir ve çift pozlama ve ışık izleriyle deney yapabilirsiniz.

Polaroid Snap
Fotoğrafınız kaybolurken beklemek zorunda olduğunuz dakika geçti; Polaroid, fotoğrafınızı düz bir şekilde geliştiren ve Instax filminden önemli derecede ucuz Zink kağıdına düz olarak bastırıyor. Fotoğraf makinesi her fotoğraf için kendisini ayarlar ve tam renkli, siyah beyaz veya sepyayla yazdırabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?