Hızlı Giden Polisi Durdurdu ve Hesap Sordu

10

Miami’de gerçekleşen olayda, bir kadın yanından hızlı geçen polis aracını bir süre takip edip daha sonra polisi durdurdu. Ve polise güzel bir ders verdi. Acelesi olmadığı halde hızlı gittiğini öğrendiği polisten örnek birer vatandaş olmasını isteyen kadın çok hızlı gittiğini ve bunun kurallara aykırı olduğunu söyledi.

Trafikte yanından hızlıca geçen polis aracını takip eden kadın, hız yaparak yetişmeye çalıştı. Ancak ne kadar hızlı gitse de yetişemediği aracı eli ile işaret yaparak durdurdu.

Hızlı gittiği için durdurduğu polise, acelesi olup olmadığını soran kadın işe gidiyorum cevabını aldıktan sonra polis memurundan daha yavaş olmalarını rica etti.

Etrafta çocukların ve insanların olduğunu ve sürekli olarak polislerin hız yaptıklarını dile getiren kadın amacı ise sadece polislerin vatandaşlara örnek olmalarını dile getirmek.

Kurgu olduğunu düşünenler yorum yazmadan önce ABD haber kaynaklarında araştırsınlar. Hatta haberin orjinalini ve linkini altta belirtiyorum. Dileyen girip bakabilir. Şimdi aynı olay Türkiye’de olsaydı ne olurdu? Hayal edin bakalım. Ettiniz mi? Eee cevap?!

Haberin orjinaline buradan ulaşabilir ya da http://time.com/4202169/miami-police-officer-speeding-video/ adresinden bulabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?