Huawei’in Piyasaya Sürdüğü En İyi 5 Telefonu

19

Huawei’in Piyasaya Sürdüğü En İyi 5 Telefonu

Her geçen gün aha fazla şöhret kazanan Huawei akıllı cep telefonları, âdeta piyasa liderlerini kıskandırıyor.Özellikle eski zamanlardan kalan, kalitesiz üretilen Çin malları önyargısını yıkan Huawei firması; insanlar tarafından, Çin’in Apple’ı olarak anılıyor. Her bütçeye uygun şekilde piyasada yer alan Huawei markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sizler için üretilen en iyi Huawei akıllı telefonlarını araştırarak ve sizlere bir tavsiye listesi oluşturduk ve bu listeye de Huawei’in piyasada olan en iyi 5 telefonu adını verdik.

Huawei’in Piyasada Olan En İyi 5 Telefonu

Huawei Mate 8

Huawei’in piyasada olan en iyi 5 telefonu adlı tavsiye listemizde birinci sıraya yerleşen ilk akıllı telefon; Huawei Mate 8 oluyor. 6.0 inç kıymetinde IPS teknolojili, Full HD ekrana sahip olan Huawei Mate 8, Huawei akıllı cep telefonları içinde en ilgi çeken modellerden. Quad-core ARM Cortex-A72 isimli, 8 çekirdekten meydana gelen işlemci, 4 GB kıymetindeki bellek sayesinde kullanıcılara; 2.3 GHz performans kıymeti sunuyor. 4000 mAh kıymetinde bataryaya sahip olan Huawei Mate 8, kullanıcılara 530 saat bekleme süresi sunuyor. Ülkemizde 2000 Türk Lirasından alıcı bulan Huawei akıllı telefon, sahip olduğu 8 ve 16 mp kıymetindeki kameralar ile dikkatleri üstüne toplamayı başarıyor.

Huawei P9

Huawei’in piyasada olan en iyi 5 telefonu adlı tavsiye listemize girmeye hak kazanan bir diğer Huawei akıllı telefon; Huawei P9 oluyor. 5.2 inç kıymetinde, IPS teknolojili, Full HD bir ekrana sahip olan Huawei P9, sahip olduğu Quad-core ARM Cortex-A72 isimli, 8 çekirdekten meydana gelen işlemci ve 3 GB kıymetindeki bellek sayesinde, kullanıcılarına; 2.5 GHz performans değer vaat ediyor. 3000 mAh kıymetinde bataryaya sahip olan Huawei P9, 8 ve 12 mp kıymetindeki kameralara oldukça uzun süre can verebiliyor. 4.5 G teknolojisini de destekleyen Huawei P9, Türkiyede yalnızca 2200 Türk Lirasından alıcılarını buluyor.

Huawei P8

Huawei akıllı cep telefonları içinde bir diğer ilgi çeken model de Huawei P8 oluyor. 5.2 inç kıymetinde, IPS teknolojiye sahip olan ekran, kullanıcılara 1080×1920 kısaca Full HD çözünürlük sunuyor. Quad-core ARM Cortex-A57 isimli, 8 çekirdekten meydana gelen işlemciden yaşam bulan Huawei P8, 3 GB kıymetindeki bellek sayesinde kullanıcılara; 2.0 GHz performans kıymeti vaat ediyor. 8 ve 13 mp kıymetinde kameralara da yer verilen akıllı telefon da 2680 mAh kıymetinde pil tercih edilmiş. 4.5 G teknolojisini destekleyen Huawei P8, yalnızca 144 gram ağırlığa sahip ve Türkiyede 1500 Türk Lirasından alıcılarını bekliyor.

Huawei G8

5.5 inç kıymetinde, Full HD ekrana sahip olan Huawei akıllı telefon, aynı vakitde IPS teknolojisine de sahip. Quado-core ARM Cortex-A57 isimli, 8 çekirdekli işlemciden yaşam bulan Huawei G8, 3 GB kıymetindeki bellek sayesinde; 1.5 GHz frekans kıymetine ulaşabiliyor. 4.5 G teknolojisini destekleyen Huawei G8 de 3000 mAh kıymetinde bir pil tercih edilmiş. 5 ve 13 mp kıymetinde kameralara da sahip olan Huawei G8, Türkiyede yalnızca 1200 Türk Lirasından alıcı buluyor.

Huawei Honor 6

Huawei’in piyasada olan en iyi 5 telefonu adlı tavsiye listemizde, Huawei akıllı cep telefonları arasına girmeyi başaran son model; Huawei Honor 6 oluyor. 5.0 inç kıymetinde, Full HD ekrana sahip olan Huawei Honor 6, aynı vakitde IPS kısaca parlamayan ekran teknolojisine de sahip. Quad-core ARM Cortex-A15 isimli, 8 çekirdekli işlemciden can bulan Huawei Honor 6, 3 GB kıymetindeki bellek sayesinde kullanıcılara; 1.7 GHz performans kıymeti sunuyor. Yalnızca 130 gram ağırlığa sahip olan Huawei Honor 6, sahip olduğu 5 ve 13 mp kıymetindeki kameraları; 3100 mAh kıymetindeki bataryasıyla besliyor. 4.5 G teknolojisiyle de uyumlu olan Huawei Honor 6, Türkiyede yalnızca 910 Türk Lirasından kullanıcılarını bekliyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?