İbrahim Tatlıses Vur Gitsin Beni Şarkısıyla Geri Döndü

87

İbrahim Tatlıses Vur Gitsin Beni şarkısı ile yıllar sonra hayranlarının karşısına çıktı. İmparator’dan hayranlarını sevindiren haber geldi. 2011’de uğradığı silahlı saldırının ardından müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses, yeni klibi ile bomba gibi döndü. İşte o muhteşem klip;

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses 13 Mart 2011’de silahlı saldırıya uğramıştı. Tatlıses, uzun süren tedavi süreci boyunca müzikten uzak kaldı.

tatlises

Müzikseverlerin ve hayranlarının yeni albümünü heyecanla beklediği İbrahim Tatlıses bir sürpriz yaptı. Ve saldırı öncesi söylediği ‘Vur Gitsin Beni’ şarkısıyla hayranlarının karşısına çıktı. Tatlıses’in seslendirdiği şarkının klibi yayınlandı.

İbrahim Tatlıses “Vur Gitsin Beni” Şarkısıyla Döndü

İmparatorun seslendirdiği bu şarkı, Burhan Bayar’ın “İstanbul Ses Kayıt-Burhan Bayar Şarkıları” albümünde yer aldı.

Unutulmaz arabesk şarkılara imza atan Bayar, Poll Production etiketli albümünde arşiv niteliğinde şarkılara yer verdi. Arabesk şarkılar bu albümde Ses Kayıt Sistemi ile tekrar can buldu.

Gitarist Erdinç Şenyaylar ve bağlama virtüözü Ahmet Koç’un da imzasını taşıyan albümde Hakan Altun ve Serkan Kaya da şarkı seslendirdi.  Albümde, İmparator İbrahim Tatlıses, Merhum MüslümGürses, Hakan Altun gibi ünlü isimlerin şarkıları yer aldı. “İstanbul Ses Kayıt-Burhan Bayar Şarkıları” isimli albümde “Yıkılmışım Ben”, “Mutlu Ol Yeter”ve “Yalnızım” gibi sevilen şarkıları yeniden yorumlandı. Polat Yağcı prodüktörlüğünde hazırlanan albüm, 25 Şubat’ta satışta çıktı. Hakan Altun, albümde“Yıkılmışım Ben” adlı şarkıyı seslendirdi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?