İnstagram’a Video Sayaç Özelliği Geliyor!

0

İnstagram’da paylaşılan fotoğrafların ne kadar “like” aldığı çok önemli. Öyle ki bazen arkadaşların arasını bile açıyor. Eğer attığı fotoğrafı beğenmediyse… Hatta belki de hepiniz attığınız fotoğraf kaç kere beğenilmiş diye bi kaç kere girip bakmışsınızdır. İşte paylaşılan fotoğraflarda durum böyle iken instagram’dan şimdi başka bir yenilik geliyor. Artık instagram’da video sayacı olacak. Ve videolarının kaç kere izlendiğini ve paylaşıldığını takip edebilmenizi sağlayacak.

instagram

Artık dünyanın en büyük resim paylaşım merkezlerinden biri olan Instagram’da her geçen saniye binlerce yenifotoğraf paylaşımı yapılıyor. Bir süre önce video paylaşımına da destek vermeye başlayan Instagram, arkasına Facebook gibi bir devi almasıyla da büyümeye devam ediyor.

instagram-a-videolarin-kac-kere-izlendigini-gosteren-sayac-geliyor-705x290

Bu bağlamda yeni bir özelliğini kısa süre içerisinde kullanıma sunacak olan Instagram’a sayaç özelliği eklenecek. Bu sayacın görevi ise paylaştığınız videoların kaç kere izlendiğini göstermek olacak. Yani Snapchat’teki ve Facebook’taki durum gibi diyebiliriz.

insta-sayac

Kaç kere izlendiğini görebileceğiniz paylaşımlar özellikle video paylaşım konsepti üzeirne profillere sahip olan kullanıcıların işine yarayacaktır. Beğeni ve izlenme oranına göre nasıl videolar paylaşabileceklerini görecek olan kullanıcılar buna yönelik içerik hazırlama yapabilecekler.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?