Instagram’ın Yeni Tasarımı İnternete Sızdı!

1

Instagram siyah beyaz oluyor! Sosyal ağlar arasında etkisi her geçen gün artan Instagram yeni tasarımı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uygulamanın yeni tasarımına ilişkin görüntüler internete sızdı! İşte yeni instagram…

Ortaya çıkan görüntülere göre, instagram’ın rengi değişiyor. İnternete sızan ekran görüntülerinden anlaşıldığı kadarıyla Instagram alışık olduğumuz mavi ve turuncu renk tasarımından vazgeçmek üzere. Yeni tasarım ise siyah ve beyaz renklerden oluşuyor.

57206866c03c0e1890163fa4

Anton Abramov isimli bir kişinin sızdırdığı ekran görüntülerinde, yeni tasarımda beyaz arka plan kullanımı daha da artmış durumda. Uygulama içerisindeki ikon tasarımlarında da değişiklikler yapılmış. Ekran görüntüsünü değerlendirdiğimizde karşımıza çıkan değişiklikler arasında, daire içerisinde yer alan kamera ikonunun dikdörtgen içerisine alındığı ve kameraya daha da fazla benzediğini söyleyebiliriz. Bildirimler bölümü içinde bildirim sayısının da gösterildiği kalp baloncuğu şeklinde tasarlanmış.

instagram

Yeni Instagram tasarımının ne zaman son kullanıcıya sunulacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak tasarım hayata geçerse daha modern görünüme sahip bir Instagram deneyimi yaşayabileceğimiz kesin. Öte yandan yeni tasarım sürekli ve kısıtlı bir kullanıcı tarafından test edilmeye başlanmış. Testler bittiğinde ise sosyal ağ yetkilileri son kararlarını verecekler.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?