İrem Derici ile Rıza Esendemir Tek Celsede Boşandı

1

Ünlü şarkıcı İrem derici ile Rıza Esendemir tek celsede boşandı. 2014 yılında evlenen çift, iki ay önce ayrılığın eşiğine gelip son anda bu karardan vazgeçmişlerdi. Ancak İrem Derici ve Rıza Esendemir, yaşadıkları krizi aşamadı. İkilinin geçtiğimiz gün tek celsede boşandığı ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ve ünlü radyo programcısı Rıza Esendemir hakkında Ocak ayında boşanacakları haberleri çıkmıştı.

ırem

İrem Derici ve Rıza Esendemir, sosyal medyada birbirlerini takipten bile çıkmıştı. Ama çok geçmeden ikili barıştı. Ve sosyal medyaya yükledikleri “Yanıp da bitmez köz gibiyiz” mesajlı aşk fotoğraflarıyla bu barışı ilan etmişlerdi.

derıcı

Ancak barış havası çok uzun sürmedi. Krizi bir türlü aşamayan ünlü çift, geçtiğimiz gün tek celsede evliliklerini bitirdi. Derici ve Esendemir, mahkeme çıkışında gazetecilere görüntülenmemek için davayı İstanbul dışına taşıdı. Anlaşmalı olarak boşanan ve birbirlerinden maddi-manevi hiçbir talepte bulunmayan çift, Gebze’de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini bitirdiler.

esendemır

İrem Derici’nin doğum gününde boşandılar

ırem-der

Çiftin boşanma davasının tarihi ise oldukça manidar. Çünkü çiftin boşanma tarihi İrem Derici’nin doğum gününe denk geldi. Boşanmış olmalarına rağmen Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici’nin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Ve Derici’nin fotoğrafını paylaşıp ‘İyi ki doğdun güzelliğim. Umarım yeni yaşında her şey gönlünce olur’ mesajını yazdı. Çiftin bu paylaşımı ‘boşansalar da beraberler’ yorumlarına sebep oldu.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?