İş Hayatını Anlatan 10 Komik Karikatür

159

Birçoğumuz hayatı ofiste geçiyor. Her şirketin, her ofisin kendine ait ritüelleri ve ortamı vardır. Ama bazı yaşananlar var ki hemen hemen her ofiste aynıdır. Her pazartesi zor başlar. Cuma günleri dört gözle beklenir. Bütün bunlar size tanıdık geldiyse buyrun size çok şey anlatacak karikatürlere birlikte göz atalım.

10Pazartesi Sabahı

9Patron tatile çıkarsa…


PATRON: 15’inden sonra tatile çıkıyorum.

8Tatil


Gönderiyorum, bir dakika!

7Ofis-Ev-ofis

6Maaş alınca ve 10 gün sonra

Üstü kalsın!

5Son gün bırakılan işler

4Ofis partisinde değişen yüzler

3Vee elbette tatil cuma gününden başlar 😉

 

2Süpervizor

1Sakin ol

Lanet olsun! Hepsini at gitsin!

Yok canım, şakaydı! Cumadan önce hallederim.

Mehmet Nusret Nesin ya da bilinen adıyla Aziz Nesin, , Mizah , kısa öykü , tiyatro ve şiir dallarında pek çok yapıtı bulunan Türk mizah yazarı .

UNESCO ‘nun yayınladığı Index Translationum adlı dünya çeviri bibliyografyasına göre Aziz Nesin, Türkçe eser veren yazarlar arasında Orhan Pamuk , Yaşar Kemal ve Nazım Hikmet ‘in ardından eserleri yabancı dillere en çok çevrilen dördüncü yazar konumundadır.

  • Anlatan 10 Komik Karikatür .  Şimdi sizinle paylaşacağımız karikatürler de bu durumları komik bir dille ifade ediyor.
  • 19. Edebiyat öğretmenliği kazandın= Ne iş olsa yapacaksın 🙂 20. Hoca ile polemik mi dedi biri?  Sarhoş Olunca Sapıtanları Anlatan Birbirinden Komik 10 Karikatür .
  • Sabah Programları karikatür .fbd9512e6b0d4241591f7b7afa67c264 .
  • İş hayatının çeşitli dönemlerinde sıkça karşılaştığımız durumlar vardır bunların en bilineni tabi ki de pazartesi sendromu.
  • İş hayatının çeşitli dönemlerinde sıkça karşılaştığımız durumlar vardır bunların en  Diğer durumlarla birlikte 10 durumu anlatan komik karikatürlerden oluşan bir galeri oluşturduk.
  • 10 . Well Idon't know 🙂 11. İsmetler İsmetlerimiz 🙁 12. Aha burda  19. Edebiyat öğretmenliği kazandın= Ne iş olsa yapacaksın 🙂 20.
  • İş Dünyası. Araçlar. Kariyer Geliştirme. Girişimci.  Hayatta mutlu olmanızı sağlayacak 10 madde.  Mental olarak dayanıklı insanların yaptığı 10 şey.
  • İş ya da okul başlangıçlarının her zaman ilk günü zor olur ve genellikle depresif geçer.  Karikatür . En İlginç Ve En Komik Karikatürler .  Çaysız bir hayat düşünemiyoruz.
  • Cassandra da bu durumları komik karikatürlerle özetlemiş. 1. AŞK. 2. TARAMA.  Kapıya da sıkışır. 9. kas yaptı resmen. 10 . hava atmak. 11. Huzur Bozan.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?