İşte En Güzel Ruj Markaları

39

Rujlar, kadınların olmazsa olmazı. Kırmızısı, pembesi, ten rengi, hatta siyahı. Renk renk rujlar her gün piyasaya çıkıyor. Son zamanların en iyi ruylarını sizin için derledik.

Revlon Ultra HD sıvı ruj


Revlon, içinde yüzde yüz oranında balmumu içermiyor. Güzel renk pigmetleriyle, bu ruj dudaklarınızda çok güzel bir ‘leke’ bırakıyor. Rujun, aynı zamanda güzel vanilyalı kokusu, onu adeta yemek istemenizi sağlayacaktır.

Topshop ruj


Ruj sorusu sorulduğunda, topshop karşımıza bu etkili ruju sunuyor. Ruju kolay ve mükemmel bir şekilde dudağınız kaplamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca aplikatörü dudağınıza çok hassas doknacaktır.

Christian Louboutin Loubilaque


Eğer istediğiniz şey lüks ürünler ise, işte tam istediğiniz ürün. Görünüşü tam bir asillik görüntüsü veriyor. Ayrıca bu ruj, kolay sürülmesi, uzun sürelik ömrü, ve zamanla dudağınızda mat bir hal almasıyla vazgeçilmez bir ürün oluyor.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ruj


Rimmel markasını araştırırsanız, piyasaya sürdüğü her ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlarsınız. Bu rujun, kolay sürülmesinin yanında, istediğiniz taktirde kolay silinmesiyle de dikkat çeken özellikleri. Parlatıcı olan bu ruj, dudağınıza parlatıcı olarak sürülecek, ama zamanla dudağınızda renge dönüşecektir.

Bourjois Rouge Edition Velvet Ruj


İnanılmaz derecede parlak ve yumuşak. Bu ruj, 24 saat dudağınızda kalmayı garantiliyor, tabi ki deli uyuyan bir insan değilseniz. Dudağınıza sadece ince bir tabaka halinde sürdüğünüzde bile, bütün dudağınıza yumuşak bir şekilde dağılacaktır.

YSL Vernis à Lèvres Vinyl Cream Ruj


Bu rujun 12 farklı rengini bulabiliyoruz. 10 saat dayanıklık süresi olduğunu iddaa eden ruj markası, rujun etkileyici bir şekilde parladığını, pırlantayı andıran aplikatörü sayesinde ise rujun kolay bir şekilde dudağa dağıldığını söylüyor.

Sleek Matte Me


Bu rujun, en can alıcı kırmızıdan, en tatlı renk pembesine kadar birçok tonu bulunuyor. Ruj, fiyatı uygun olduğu için herkesin içinde bir düşünce yaratabilir, ama markanın, ucuz kalite amaçlı çıkardığı bu ruja kolay ve etkili uygulama garantisi veriyor. Ruj kolayca dudağınızda kuruyor, ve zehirleyici herhangi bir madde bulundurmuyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?