İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Muhteşem Özellikleri

1029

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtımını yaptı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın muhteşem özellikleri ve hakkında merak ettikleriniz yazımızın detayında olacak. Ayrıca iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye fiyatı ne kadar olacak ve iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın bilinmeyen özelliklerini de yazımızın ayrıntısında öğreneceksiniz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hafıza özellikleri, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ön ve arka kamerası kaç megapiksel ve iPhone 7 ve iPhone 7 Plus renk seçenekleri nelerdir gibi sorularınız varsa tüm soru işaretleriniz gidecek.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Özellikleri

Çift Kamera

iPhone 7 Plus çift kamera özelliği ile müşterilere tanıtıldı. Yeni modelin arka kısmında iki tane kameraya yer verildi. iPhone 7’de ise bu çift kamera özelliği bulunmuyor.

Renk Seçenekleri

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus yeni bir renk seçeneği ile geliyor. iPhone 7 iki farklı siyah renk ile geliyor: Jet Black (Simsiyah) ve sadece Black. Ayrıca gri, altın rengi ve altın pembe renk seçenekleri de bulunmakta.

Suya ve Toza Dayanıklılık

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın suya ve toza dayanıklılık özellikleri bulunuyor.

Ön Kamera

iPhone 7’nin ön kamerası 7 MP ve HD çekim özelliğine sahip. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın arka kameraları ise 12 MP. iPhone 7 Plus’taki iki arka kameradan biri geniş açı, diğeri ise telefoto lensi olarak kullanılıyor.

Ekran Özellikleri

iPhone 7 ve 7 Plus retina HD ekrana sahip. Ekran ise bir önceki modele oranla yüzde 25 daha parlak.

Wireless Kulaklık

‘AirPods’ isimli wireless kulaklıkta W1 adında yeni bir çip yer alıyor. Ürün aynı zamanda dokunmaya duyarlı. Kulaklığın ABD fiyatı ise 159 dolar. Bu wireless kulaklık AirPods; iPhone, Apple Watch ve diğer tüm Apple cihazlarına uyumlu. AirPods tek seferde 5 saat süreyle kullanılabiliyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Fiyatı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ABD satış fiyatları belli oluken Türkiye fiyatları henüz belirlenmedi. iPhone 7 649 dolar, iPhone 7 Plus ise 749 dolardan başlayacak fiyatlarla satışa sunulacak.

Hafıza Özellikleri

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 32 GB, 128 GB ve 256 GB seçenekleri ile alıcılarını bekleyecek.

iPhone 7 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Yeni iPhone’lar 9 Eylül’de ön siparişe çıkacak. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ise 16 Eylül’den itibaren raflardaki yerini alacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başlıklar :
iphone 7 bilinmeyen özellikleri, iphone 7 plus bilinmeyen özellikleri, iphone 7 32gb bilinmeyen özellikleri

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?