İşte Yeni Sezonda Başlayacak 7 yerli dizi ve konusu

16

2016 yılının eylül ayı ve sonrasında başlayacak 7 yerli Türk dizilerini ve konu özetlerini sizler için yazdık. Yeni sezon dizileri ne zaman başlayacak, başrol oyuncuları kim ve hangi kanalda merak ediyorsanız yazımız tam size göre.

1Babam ve Ailesi

Kanal D ‘nin iddialı dizilerinden biri olacağa benzeyen Babam ve Ailesi’nin oyuncu kadrosu gayet güçlü. Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci gibi oyuncuların başrolleri paylaştığı dizi bakalım nasıl olacak.

Babam ve Ailesi Oyuncuları: Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Doğa Zeynep Doğuşlu, Eda Dedova, Erdem Akakçe, Sera Kutlubey, Caner Şahin, Can Albayrak, Sezin Bozacı, Ecem Simge Yurdatapan, İlker Özer, Kubilay Karslıoğlu, Fulya Ünvan, Emre Başer, Tuna Kırlı ve Taygun Sungur.

2Altınsoylular

Altınsoylar dizisi de Kanal D’nin bir başka iddialı yapımı. Başrollerini Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer ve Karagül dizisinde oyunculuğuyla bizleri etkileyen Ayça Ayşin Turan yer alıyor.

Altınsoylular Oyuncuları: Cihat Tamer, Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Ünal Yeter, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Birsen Dürülü ve Görkem Şarkan.

3Vatanım Sensin

Kanal D’nin bir başka merakla beklenen yapımı Vatanım Sensin‘in başrol oyuncuları ünlü çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç. Dizi merakla bekleniyor. Bakalım seyircinin diziye olan tepkisi nasıl olacak.

Vatanım Sensin Oyuncuları: Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Şebnem Hasssanisoughi, Onur Saylak ve Nesrin Cavadzade.

4Cesur ve Güzel

Ay Yapım’ın yeni dizisi Cesur ve Güzel Star Tv ekranlarında olacak. Başrollerde ise güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ oynayacak.

5Umuda Kelepçe Vurulmaz

Fox Tv ekranlarında karşımıza çıkacak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başrol oyuncuları Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu, Özge Özder gibi isimler.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları: Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu, Özge Özder, Esra Şengünalp, Burak Dadak ve Serdar Orçin.

6İçerde

Ay Yapım’ın merakla beklenen dizilerinde biri olan İçerde; başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İğnemli ve Çetin Tekindor oynamakta.

Oyuncuları: Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu ve Çağan Efe Ak.

7Anne

Anne dizisi muhteşem anne rolleriyle tanınan Vahide Perçin ve Cansu Dere oynuyor. Star Tv de başlayacak olan dizi merakla bekleniyor.

Anne dizisi oyuncuları : Cansu Dere, Damla Sönmez, Gonca Vuslateri, Vahide Perçin, Berkay Ateş, Beren Gökyıldız ve Can Nergis.

Başlıklar :
yeni başlayan yerli diziler 2016

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?