Jon Snow Geri Döndü Game Of Thrones Hayranları Çıldırdı!

5

Game Of Thrones’ta Jon Snow canlandı! Dünyanın en çok izlenen Game Of Thrones dizisinde Jon Snow heyecanı yaşanmaya devame diyor. Dizinin 5. sezonunun son bölümünde Jon Snow’un öldürüldüğü görülüyordu. 6. sezonun 2. bölümünde Jon Snow, yeniden hayata döndü. Snow hayranları, canlandığı sahneyle resmen çıldırdı.

Fenomen dizi ‘Game of Thrones’un geçtiğimiz sezon finalinde öldürüldüğü görülen ve akıbeti en çok merak edilen karakteri Jon Snow ‘dirilerek’ diziye döndü.

game-thrones-sezon-6-poster-jon-snowFenomen dizi Game Of Thrones (Taht Oyunları) 6. sezonunda izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizinin sezon finalinde dizinin ana karakterlerinden Jon Snow, bıçak darbeleriyle öldürülmüştü.

jon-snow

Aylardır herkes Jon Snow’un öldüğü konuşuluyor. Ve yeni sezonda olmayacağı ifade ediliyordu. Öyle ki dizinin yapımcısı, yönetmeni hatta Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington bile karakterin öldüğünü söylemişlerdi.

jon-snow2

6. sezonun ikinci bölümünde ise herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Ve Jon Snow, büyü meziyetleri bulunan Melisandre tarafından uyandırıldı.

Milyonlarca Snow hayranı ise bu sahne sonrasında sevinçten adeta çıldırdı! Yaklaşık 10 aydır yapımcılardan yönetmenine, oyunculardan bizzat Snow’u oynayan Kit Harington’a kadar birçok kişinin bu gerçeği gizlediği ortaya çıktı.

Kit Harington özür diledi.

1_9003_1

Harington aylardır ısrarla Snow karakterini oynamaktan büyük zevk aldığını ancak yapımcıların kendisine karakterin öldüğünü söylediğini anlatıyordu. Gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte, Harington’ın ilk tepkisi, “Özür dilerim” oldu: Harington’ın “Herkesten yalan söylediğim için özür dilerim İnsanların onun ölümüne üzülmesine sevindim. Sanırım en büyük korkum insanların umursamaması olurdu. Ya da sadece ‘İyi, John Snow öldü’ diyebilirlerdi. Ancak belli ki ben ve yapımcılar doğru bir şey yapıyoruz.” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?