Jon Snow’un Dirilmesi ile İlgili Çarpıcı Bir Detay Ortaya Çıktı!

23

Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinin 6. sezon 2. bölümünde önemli bir gelişme yaşandı. Ve öldüğü zannedilen Jon Snow yeniden canlandı. Diziye damgasını vuran o sahnede bazı diyaloglar izleyiciler tarafından anlaşılamamıştı. İşte o sözlere açıklık getirildi!

jon-snow-un-diriltilmesindeki-detay-ortaya-cikti--7004434

Herkesin öldüğünü zannettiği Jon Snow, Game of Thrones dizisinin 6’ıncı sezonunun 2’inci bölümünde dirildi. O sahne izleyenleri şok ederken büyük sevince kapılmalarını da sağladı. Milyonları ekranlara bağlayan o sahne ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Büyücü ‘Melsandre’nin, Jon Snow’u uyandırırken söylediği sözler belli oldu. O sahnede izleyicilerin anlamadığı sözler Valyria dilini doğuran kişi tarafından açıklandı.

jon-snow

Dil bilimci David J. Peterson, söz konusu sahnede, “Tanrıdan ışığını parlatmasını ve bu ruhu karanlıktan kurtarmasını istiyoruz. Tanrım sana yalvarıyoruz, ışığını bizlerle paylaş. Karanlıktan ışığa, küllerden ateşe, ölümden yaşama” ifadelerinin kullanıldığını bildirdi.

game-thrones-sezon-6-poster-jon-snow

‘Game of Thrones’ dizisinin en sevilen karakterlerinden ‘Jon Snow’, geçtiğimiz sezonun final bölümünde silah arkadaşlarının ihanetine uğrayarak öldürülmüştü.

jon-snow

Yeni sezonda yeniden canlandırılan Jon Snow’un dizideki öneminin ilerleyen bölümlerde artacağı ve ‘White Walker’lara karşı verilecek savaşta efsanelerde adı geçen ‘Azor Ahai’ olacağı sıklıkla dile getiriliyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?