Kadınlar İçin En Güzel Cüzdanları Seçtik

48

 

Asos Suede Croc Foldover Cüzdan

Gri renkteki dış kaplaması yüzde yüz deriden yapılmıştır. Bu kaplama, rengiyle eşleşen ipeksi bir astarla birleşiyor. Ön kapak, bir basma saplaması ile sabitlenmiş ve içeride altı kart yuvası, iki nakit bölmesi ve sıkıştırılmış bir iç cep ile tüm ihtiyaçlarınız için yeterli yer var.

Lulu Guinness Applique Cüzdan

Lulu Guinness, tasarımı biraz dışa doğru olan yaklaşımıyla ünlüdür, öyle ki öne çıkacak bir cüzdan arıyorsanız o zaman sizin için olan cüzdan budur. Üstün cilalı deriden hazırlanan bu tasarım, parlak kırmızı bir şapka çifti, kabartmalı bir Lulu Guinness logosu ve eşleşen kırmızı bir pamuk astara sahiptir. Kartlar için harici bir arka cebi ve şık bir fermuarlı kapatma ile, bütün eşyalarınızı barındırabilir.

Accessorize Vienna Contrast Soft Cüzdan

Bir kart hamili veya bir cüzdan satın almak arasında sıkışmış iseniz, bu sizin için olabilir. Kasaya, kolaylık sağlamak için çıkarılabilir metalik bir karton tutan bir ön kese bulunmaktadır. Üç kart tutar ve kimliği için ayrılmış bir alana sahiptir. Şık bir görünüm için süper şık bir altın donanıma sahip sıkıştırılmış bir madeni para bölmesi var.

Saint Laurent Textured Kart Cüzdanı

Fransız lüks moda evi Saint Laurent tarafından tasarlanan Androjen estetiği markaları ile devam ediyor: yumuşak siyah dokulu deri, zıt gümüş donanım ve kabartmalı Saint Laurent imzalı. Özellikle beş adet dış kart yuvası ve cüzi bir madeni para bölmesi ile düz durduğundan bunu kart çantası olarak düşünebiliriz.

Oliver Bonas Yasmine Cüzdan

 
İki bölümden oluşur. Nane yeşili suni deriden hazırlanan bir taraf altı kart yuvasına ve kimliğiniz için kullanışlı bir alana sahipken diğeri tamamen çıkartılabilen gri tonlu zımpara kılıfına sahip. Ayrıca gökyüzü mavisi ve gri renklerde mevcuttur.

All Saints Paradise Japon Cüzdan

Renkte biraz daha geleneksel olan bir şeyin peşindeyseniz, ancak siyaha dönmek istemiyorsanız, bunun yerine kağızı deneyin. Bu yumuşak deri çanta, lüks bir kros efektli kaplamaya sahiptir ve nakit güvenliğiniz için şık ön kapak ile sabitlenir. İçeride, iki kağıt para yuvası, dokuz kart için yeterli alan ve üç iç cepli, kullanışlı çıkarılabilir bir para çantası var. Açık gri ve benzin mavisinde de mevcuttur.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?