Kadınlar İçin Yazılmış En Güzel 17 şarkı

1121

Kadınlar için yazılmış en güzel şarkılar hangileri? Yürekten kağıda dökülen sözler bir kadına yazıldıysa eğer daha da anlam kazanır. Bazen bir şiir, bazen bir yazı bazen de şarkı… Biz de 8 Mart Dünya Kadınlar günü’ne özel, kadınlara yazılmış en güzel şarkıları derledik.


İşte kadınlara ithafen yazılmış en güzel 17 şarkı;

17Tanju Okan – Kadınım

16Mazhar Alanson – Yandım

15Ayna – Kadınım

14Cem Karaca – Hoşgeldin Kadınım

13Volkan Konak – Tahir ile Zühre

12Hakan Peker – Kadınım

11Teoman – 1 Kadın Ve 1 Erkek

10Yeni Türkü – Destina

9Ulaş – Sen Dünyanın En Güzel Kadınısın

8Can Gox & Gülce Duru – My Woman

7Feridun Düzağaç – Lavinia

6Levent Yüksel – Kadınım

5Müzeyyen Senar – Huysuz ve Tatlı Kadın

4Yavuz Çetin – Sadece Senin Olmak

3Alpay – Fabrika Kızı

2Zuhal Olcay – Adım Kadın

1Sezen Aksu – Ünzile

Dünya kadınlar günü sosyal medyada da gündem oldu.  Binlerce kullanıcı twitter’da #8MartKadınlarGünüMesajım başlığı altında tweetler attı. Mesajların ortak noktası kadınlara yönelik şiddetti. Şiddet hayır diyen kullanıcılar, mesajları ile kadınlar gününü kutladılar.

İşte en dikkat çekici Kadınlar günü tweetleri;

https://twitter.com/ozguruzzn/status/706963793511903232

  • Biz de 8 Mart Dünya Kadınlar günü’ne özel, kadınlara yazılmış en güzel şarkıları derledik.  17 Tanju Okan Kadınım. 16Mazhar Alanson Yandım.
  • bir kadına yazılmış en güzel şiir: içimde biriktirdiğim mısralardır. bir akabilsem gözlerimden yeşil gözlerine anlatacağım. bir an gelebilsek göz göze, yalvaracağım. ha.
  • Raviş Güzel Kadın Sözleri. ŞARKI SÖZÜ. Yazdır.
  • Çoğu şarkı zaten kadınlara yazılmıştır , çoğu şiir, çoğu yazı, çoğu söz gibi   9. Ulaş Sen Dünyanın En Güzel Kadınısın.  54b54221 Şubat, 18: 17 .
  • Kadınlar İçin Yazılmış En Güzel Şiir. Kültür ve sanat. 0,0. 15.04.2014 17 :13:13.  Çoğu kadın katılımcının başı çektiği bu grev "Ekmek ve Güller Grevi" olarak anıldı.
  • yüksek lisans mülakatında dikkat edilecek hususlar 17 .  bir diğer konu da bu; (bkz: erkekler için yazılmış şarkılar ).  en güzel örneği sibel alaş adam'dır.
  • Bursa Kent Konseyi BKK Türk Sanat Müziği Çalışma Grubu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle en güzel şarkıları kadınlar için seslendirdi.  17 :56•.
  • Bu önemli günde kadını konu alan en güzel şarkıları sizler için derledik.  Ünlü şairin bu şiiri eşi için yazdığı söylenir.  17 . duman senden daha güzel .

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?