Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programının Yeni Jürisi Oldu

14

Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programını Yeni Jürisi Oldu

Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programını Yeni Jürisi Oldu

Yayından kaldırılan Ne Giysem Yakışır programının ekranlara veda etmesinin ardından, Tv8’de yayınlanacak yeni sezon İşte Benim Stilim jürileri belli olmaya başladı. Adı Survivor ile anılan ve Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim jüri üyesi oldu.

Kerimcan Durmaz kimdir?

İlk olarak Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, sosyal medya paylaşımları ve ünlülerle olan yakın ilişkisiyle sık sık gündeme geliyor. Peki kısa sürede binlerce kişi tarafından sevilen, paylaşımları rekor kıran Kerimcan Durmaz kimdir? Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir Erdek’te doğdu. Verdiği bir röportajda geleneksel bir aile büyüdüğü ve üç kardeş oldukları bilgisini veren sosyal medya fenomeni DJ’lik yapıyor ancak en büyük hayali tasarımcı olmak.

Kısa sürede internet fenomeni olan Kerimcan Durmaz, ismini tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı. Periscope yayınlarıyla kendine özgü hal ve hareketleri ile yüzbinlerce gencin takibine girdi. Periscope denilince akla gelen Kerimcan Durmaz, 22 yaşındadır. 1994 doğumlu fenomen akrep burcudur. Dj’lik yapmakta olan fenomen isim uzun yıllar ses getirecek gibi gözüküyor. Sadece paylaşımları ile tanınmış olmasına rağmen aslında başarılı bir Make-Up Artist’tir.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?