Köksal Baba Photoshopları Gülme Krizine Sokuyor!

132

Köksal bektaşoğlu, Nam-ı diğer Köksal baba… O bir internet fenomeni. Üstelik Köksal babanın şöhreti her geçen gün artmaya devam ediyor. Trabzonlu babayı çevre illerden hatta ülkelerden bile görmeye gelenler oluyor. Durum böyle olunca Köksal babanın hayranları onun için birbirinden eğlenceli Photoshop’lar yapıyorlar.

 

1975 Trabzon doğumlu olan Köksal Baba, son zamanların yeni fenomeni. İnternetteki videoları milyonlarca kez izlenen Köksal Baba biraz atarlı ama çok da sevimli…

Trabzon spor taraftarının da gözdesi olan Köksal babanın şöhreti sadece Trabzon ile kısıtlı değil. Bütün Türkiye’ye, hatta bütün dünyaya yayılan popülerliğiyle artık herkes tarafından bilinen ve Köksal Baba, bu yıl 41. doğum gününü kutladı.

Kendine has hareketleriyle kısa sürede sosyal medyada fenomen olmayı başaran ve takipçi sayısı ile bir çok ünlü siyasetçi, sanatçı ve futbolcuyu geride bırakan ‘Köksal Baba’ ile ilgili her gün binlerce tweet atılıyor. Hayranları Köksal babayı her gördüğü yerde onuna fotoğraf çekiliyor. Bu günler de ise sosyal medyada Köksal Baba ile ilgili yapılan Photoshoplar büyük ilgi görüyor.

İşte o birbirinden komik 10 Köksal Baba Photoshop’u

10koksal-baba

 

9koksal-baba-caps

8koksal-baba-icin-yapilmis-birbirinden-basarili-photoshop-lar_780x442

 

7koksal-baba-pılot

 

6koksal-baba-ramız-dayi

5koksal-baba-savas

4koksal-baba-star-wars

3koksal-baba-x-men

2koksal-baba-photo

1koksal-baba-keloglan

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?