Lazerle Burun Estetiği Nedir? (Burun Kemeri, Kemik Eğriliği)

70

Lazer destekli burun estetiği ameliyatı; (Lazer Rinoplasti) nedir? Nasıl yapılır?

Hastaların düzeltilmesini istediği burun deformiteleri sıklıkla; burun kemeri, çöken burun kıkırdakları, burun ucu deformitesi, burun ucunun düşük olması, burun kanatlarının çok geniş olması ve burun kemiği açısının dar olmasıdır. Bu deformiteleri düzeltme metodları; açık/kapalı rinoplasti teknikleri ile birlikte son yıllarda lazer teknolojisinin gelişmesiyle birlikte ‘’Lazerle Burun Estetiği Tekniği’’ dir.

burun-estetigi-2

LAZERLE BURUN ESTETİĞİ’NİN AVANTAJLARI

1- Daha kısa bir iyileşme dönemini olması

2- Büyük-ciddi bir cerrahi operasyona ihtiyaç olmadan burnun yeniden şekillendirilebilmesi

3- Lokal anestezi ile gerçekleştirilmesi

4- Tampon gerekliliğinin olmaması

5- Hastane yatış süresinin kısa olması

6- Komplikasyon oranının düşük olması

7- Kalın cilt dokusu olan hastalarda çabuk iyileşme süreci

burun-estetigi

BURNUMUN ŞEKLİ NASIL OLACAK?

Burun estetiği operasyonu öncesinde doktorumuzla birlikte yapılan muayene ile Hastanın yüzüne en uygun burun, hem hastanın estetik kaygıları giderilecek şekilde hem de sağlık durumu ön planda tututularak, doğallık kaybedilmeden altın yüz orana göre doktorumuzun yönlendirilmesi ile yapılır.

burun_estetigi_k1

AMELİYAT SONRASINDA YAPILMASI GEREKENLER?

Burun estetiği operasyonu sonrasında günümüzde artık teknolojinin de gelişmesiyle birlikte kullandığımız“Tamponsuz Burun Estetiği” tekniği ile hastalarımızın günlük hayata dönüş süreleri de kısalmaktadır. Burun estetiği ameliyatı sonrasında tamponsuz burun estetiği ile hastaların eskiden tamponların çıkarılırken çektikleri ağrı sızı da yok olmaktadır. Bu nedenle ameliyat sonrasında günlük yaşamınıza dönüşünüz operasyonun türüne göre 4 -6 gün arasındadır. Tamponsuz burun estetiği ile kısa sürede günlük yaşamınıza adapte olabilirsiniz.

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

Burun estetiği fiyatları yapılacak olan operasyonun türüne ve hastanın estetik kaygılarına göre farklılık göstermektedir. Bu konuyu ve detayları doktorunuza danışmanızı öneririz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?