LG’ nin Üst Düzey Akıllı Telefonu LG V20’nin Fiyatını ve Özelliklerini İncelediniz mi ?

80

LG' nin Üst Düzey Akıllı Telefonu LG V20'nin Fiyatını ve Özelliklerini İncelediniz mi ?

LG’nin yeni ürettiği V20 üst düzey akıllı telefonunu çok yakında Türkiye de satışa sunulacak. LG yetkilileri akıllı telefonu bekleyenler için müjdeli tarihi açıkladı.

Akıllı telefon üreticilerinden LG nin yeni akıllı telefonu LG V20 nin lansmanı dün gece yapıldı. Piyasaya halen sürülmeyen telefonun ülkemize gelmesi 2017 ocak aylarına doğru olacaktır. Telefonun fiyatıysa 2.999 TL olacaktır. Üç farklı renk seçeneğiyle farklı zevklere de hitap etmektedir. Telefonun renkleriyse titan, gümüş, pembe olacaktır.

Şimdi isterseniz LG V20 teknik ve donanım özelliklerine beraber bakalım. Daha öncede söylendiği gibi en son çıkan işletim sistemi olan Android 7.0 Nougat ile yüklü geleceği belirtilmişti ve beklentiyi karşıladı. Ekran 5.7 inç büyüklükte ve 1440*2560 px çözünürlüğe sahip. En güzel özelliklerinden biriyse tek ekranda birden fazla işlem yapılabilir olması. Bu ekran 2.1 inç büyüklüğe ve 160*1040 px çözünürlüğe sahip olup, buradan kısa yolları, bildirimleri, uygulamaları görmek mümkün. Ekran parlaklığı ve renk kalitesi de artırılmış kontrastı da yükseltilmiştir. Telefon 4 GB RAM kapasiteli ve 64 GB depolama alanına sahip.

 Ayrıca mikrosd kart yuvası sayesinde isteğe bağlı hafızayı kuvvetlendirebilirsiniz.  3200 mAh pil gücüne sahip olan bu telefonun aynı vakitde hızlı şarj özelliği de bulunmaktadır.(Qualcomm’un Quick Charge). LG V10’dan farklı olarak ikili kamera sistemi arka tarafta bulunmakta, biri 16 mega piksel, f/1.8 öteki ise 8 mega px f/2.4  olan kameraların yanında  bir de selfie kamera sistemi  ön tarafta buysa 5 mega px olarak oldukça rahat çekim yapabilmenize imkân sağlıyor. G5 teki gibi geniş açılı çekim ve net yakınlaştırma özelliğine sahip. Video çekim kayıt özelliği beklenildiği gibi 4K olarak tasarlanmış olan LG V20 kaliteli videolar çekmemiz için mükemmel bir telefon olacaktır. 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?