Magazin Dünyasında Geçen Hafta Yaşananlar

2
Magazin dünyasında geçtiğimiz hafta neler yaşandı? Kimler haftaya damgasını vurdu? İşte geçtiğimiz hafta en çok konuşulan 5 olay…

1Şarkıcı İrem Derici ve eşi Rıza Esendemir’in ayrılık iddiası!

Geçtiğimiz günlerde eşi Rıza Esendemir’in bütün fotoğraflarını sosyal medya hesabından silen ve arkadaş listesinden çıkaran İrem Derici eşini tekrar takibe aldı. Ünlü şarkıcının bu hareketi ‘barıştılar’ yorumlarına sebep oldu.

56a5e80518c77312288558c3Geçen gün de Bursa’da konser veren İrem Derici boşanacakları iddialarına ilk kez cevap vermişti; “Arkadaşlar sahip çıkacağız aşkımıza, sevgimize yalan değil. Kopamıyorsun, gidemiyorsun, kaçamıyorsun… Bir şey yapmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çiftler tartışır. Üç günlük dünyada böyle büyük aşk kolay bulunmuyor.” demişti.

2Sinem Kobal’ın hayalindeki düğün

Nişan yüzüklerini parmaklarına takan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun düğünü Nisan ayında yapmaya karar verdikleri ortaya çıktı. Yılın aşkına imza atan Kobal ve İmirzalıoğlu’nun düğünüyle ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Çifte yakın çevreler iki ünlü yıldızın düğün için yazı beklemeyeceğini, Nisan ayında nikah masasına oturacaklarını belirtti. Güzel oyuncunun “Romantik bir düğün istiyorum” dediği öğrenilirken, çift düğün mekanı için araştırmalarını da hızlandırdı.

3Barış Arduç’un Hastalığı!

Geçtiğimiz günlerde şiddetli gribal enfeksiyon hastalığı nedeniyle setlere 1 hafta ara veren yakışıklı oyuncu, sevenlerine güzel haberi sosyal medyadan verdi.

indir

Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ın son bölümünde yer almayan Arduç, ‘Alkışlar iş arkadaşlarıma, teşekkürler herkese. Haftaya setteyim inşallah. Bir şey yok, geçti geçti’ tweeti ile iyileştiğini duyurdu.

4Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un çocuk heyecanı

Evlendikleri günden beri en çok konuşulan çiftler arasında olan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, bebek planları yapmaya başladı. Almış oldukları evlilik kararından oldukça mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren ikiliden Dalkılıç, henüz ortada olmayan çocuğuna isim bile seçti. Ünlü şarkıcı, erkek bebekleri olursa adını Uzay koyacağını açıkladı.

5ESRA EROL’A REKOR ÜCRET!

Esra Erol dudak uçuklatan anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Erol, bir makarna firmasıyla 3 milyon TL’lik reklam anlaşması yaptı. Dünyanın farklı ülkelerinin farklı kültürlerine uyarlanmış tarifleriyle makarna pişirdiği 45 saniyelik film için ünlü sunucuya 3 milyon TL ödendiği iddia edildi.

56a5fb4018c7731228855a3f

Çıkan haberler karşısında Esra Erol da sessizliğini bozdu. Bu rakamların ‘hayal ürünü’ olduğunu söyleyen ünlü sunucu sosyal medyadan “Bu kadar parayı kazanmak için Messi olmak lazım” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?