Magazin Dünyasında Yaşananlar (26 ocak 2016)

6

Magazin dünyasında neler yaşandı? Kimler güne damgasını vurdu? İşte magazinde öne çıkan 4 olay…

 

4Emre Altuğ’dan Evlilik İtirafı!

Emre Altuğ yeni albümü Çıta’nın tanıtımını yaparken biten evliliği ve kariyerine dair de önemli açıklamalar yaptı. Sessizliğini bozan şarkıcı “Üretmeyi durdurdum ve çocuklarımla ilgilendim” dedi. Geçen sene Çağla Şıkel’den boşanan Altuğ, “Evlilik kariyerinizi bitirdi mi?” sorusuna “Hayır, hayatımda verdiğim en doğru karar evlenmek ve baba olmaktı. O dönem kariyer odaklı yaşamadım.

56a5d8d367b0a914b4b0ef63

“Evlilik sadece mesleki anlamda bir zarar verdi ama bu benim seçimimdi. Üretmeyi durdurdum ve çocuklarımla ilgilenmeyi seçtim. Çünkü, evlenmeden öncede hep çocuk hayali kuruyordum.” dedi

3Ebru Şallı ve Özlem Erçağlar’ın pjama partisi

Ebru Şallı, pazar gününü arkadaşı Özlem Erçağlar’la “evde güzellik” ritüeline ayırdı. Avokado yağlı saç bakımının ardından yüz maskesi yapan ikili, yatakta pijamalarıyla verdikleri bu pozu Instagram’da paylaştı.

2Ebru Gündeş, Özgecan için söyledi Türkiye ağladı

Mersin’de vahşice öldürülen ve Türkiye’nin gündemine oturan Özgecan Aslan’ın ailesi O Ses Türkiye’ye konuk oldu. Özgecan’ın babası tarafından bestelenen “Yarın bu şehirden ayrılacağım” adlı şarkı Ebru Gündeş’in sesiyle tüm stüdyoyu ağlattı.

O Ses Türkiye’de Özgecan Aslan hüznü herkesi gözyaşlarına boğdu.

1Burcu Esmersoy ihbar etti, polis yakaladı

O fotoğraf polisi harekete geçirdi… Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde aracıyla Baltalimanı’nda trafikteyken, önündeki araçta bir adamın yanındaki kadını darp ettiğini görmüş ve bunu fotoğraflamıştı. Esmersoy’un fotoğraflı ihbarı üzerine harekete geçen polis, kadına şiddet uygulayan adamın ifadesini aldı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?