Marvel Sevenler İçin Yayında Olan 7 Muhteşem Dizi Önerisi

20

Marvel severler için yayında olan muhteşem 7 süper kahraman dizi önerisini sizler için yazdık.Şu anda hala devam eden macera içerikli muhteşem senaryolara sahip Marvel yapımı dizi tavsiyeleri.

7Gotham

Buruno Heller tarafından yapımcılığı yapılan Gotham; başrollerinde Ben McKenzie, Donal Logue ve David Mazouz paylaşıyor. Dram ve Polisiye türünde olan dizi Batman’in şehri olarak bilinen Gotham’ın Batman’dan önceki halini anlatıyor.

Polis Departmanı’nda çalışan James Gordon’ı merkezine alacak. Bruce’un Batman’e dönüşme yolculuğuna eşlik edecek Gordon, şehirdeki pek çok kötü adamla da mücadele edecek. Ayrıca Penguen, Kedi Kadın, Bilmececi ve Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin birçok ünlü karakteri; gençlik halleriyle Gotham’da arz-ı endam edecek!

6Arrow

Bir Andrew Kreisberg yapımı olan Arrow; dram, fantastik ve aksiyon türünde. Başrollerinde Stephen Amell, Willa Holland ve David Ramsey’in oynadığı dizide; geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar veren Oliver Queen ve kendisine yarattığı Arrow kişiliğinin maceralarını anlatıyor.

5Marvel’s Agent Carter

Yıl 1946’da geçen Agent Carter; bir Stephen McFelly ve Christopher Markus yapımı. Casusluk ve aksiyon türündeki dizide Peggy Carter’ın ajanlık maceralarını anlatıyor.

4Daredevil

New York Hell’s Kithcen bölgesinde geçen dizi Daredevil; yapımcılığını Drew Goddard yapıyor. Fantastik aksiyon türündeki dizide Charlie Cox, Deborah Ann Woll ve Elden Henson üstlenmiş.

3Supergirl

Supergirl; Allison Adler, Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti yapımcılığını üstlendiği dizide, bilimkurgu ve aksiyon ön planda. Melissa Benoist, Mehcad Brooks ve Calista Flockhart’ın başrollerini paylaştığı dizi Superman’in kuzeni olan Kara Zor-El’i ekranlara getirecek.Krypton gezegenindeki felaketten sonra dünyaya gelen kahramanımızın farklı bir kimlikle yaşadıklarını anlatan dizi merak uyandıracak.

2Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.

Marvel’s Agent Of S.H.I.E.L.D. ; bir Joss Whedon dizisi. Clark Gregg ve Chloe Bennet başrolleri paylaşıyor.Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division isimli çok gizli devlet örgütünün maceralarında bakalım neler olacak.

1The Flash

Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg’in yapımcılığını yaptığı The Flash dizisinde; Grant Gustin ve Candice Patton başrollerde rol alıyor.

Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının ardından süper hız gücüne sahip olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve kötü adamları adalete teslim etmeyi kendine görev edinir!

Başlıklar :
grant gustin in sevenleriyle fotoğrafları

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?