Melo’ya Helal Olsun!

0

İtalya’da Inter’de forma giyen Galatasaray’ın eski oyuncusu Felipe Melo, Türkiye’deki terör olayları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Melo, Türkiye’den gitmek istediğini açıklayan Lukas Podolski’ye tepki gösterdi.

melo

Galatasaray’ın Brezilyalı eski futbolcusu Felipe Melo, Türkiye’de artan terör olayları ile ilgili konuştu. Türkiye’nin her zaman kalbinde olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, dua ettiğini söyledi. İtalya Serie A’da Inter forması giyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo, Roma maçından sonra Türk gazetecilerin sorularını cevapladı.

Galatasaray’ın Alman golcüsü Lukas Podolski, “Türkiye’den ayrılmak istediğini” söylemişti. Melo, Podolski’yi eleştirdi. Ve gönüllerde taht kuran ve ders veren sözleri arka arakaya sıraladı.

“PODOLSKI ÖYLE ŞEYLER SÖYLEMEMELİYDİ”

felıpe-melo

“Bence o bu konuda insanlara böyle bir mesaj vermemeli. Türkiye’de İstanbul’da yaşadım. Orada benim hoşuma giden pek çok şey var. Bu tarz şeyler, ne yazık ki orada, Paris’te, her yerde olabiliyor. Türkiye ve dünya için dua etmeliyim. Podolski, ‘Türkiye’den giderek kendimi kurtarırım’ diye düşünmemeli. “Ben orada çok güzel bir 4 yıl geçirdim. Türkiye kalbimde. Dua etmeliyiz. Bunu yapmalıyız.”

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?