Messi Kadın Taraftarı Hastanelik Etti!

7

Messi kadın taraftarı hastanelik etti! Lionel Messi’nin sert şutu kadın taraftarın bileğini kırdı. Villarreal-Barcelona maçında Messi’nin çektiği şut sonrasında top tribündeki Villarrealli kadın taraftarın eline geldi. Sert gelen top kadının bileğinin kırılmasına sebep oldu.

İspanya 1. Futbol Ligi’ La Liga’da 30. hafta maçında Barcelona deplasmanda Villareal ile 2-2 berabere kaldı. Ancak maçtan sonra en çok konuşulan sonuç değil, Messi’nin çektiği şutun kadın taraftarı hastanelik etmesi konuşuldu.

Mücadelenin 15. dakikasında topu ayağına alan Lionel Messi, Villarreal kalesini karşıdan gören bir noktadan sert bir şut çekti. Messi’nin şutu kale direğinin üstünden tribüne gitti. Taraftarın bulunduğu bölüme giden top Villarealli bir kadın taraftarın üstüne geldi. Eliyle yüzünü korumaya çalışan kadın sert gelen topa maruz kaldı. Ve kadın taraftarın bileğini kırıldı. Pozisyon tekrarında görüntülere de yansıyan olayda kadının acı çektiği yüzünden okundu.

villareal-taraftar

Maç esnasında sağlık ekibi genç kadına müdahale etti. Ve kadının, ilk tedavisini tribünde yaptı.
Barcelona kadın taraftaroı Nou Camp’ta maça davet etti

messi-villareal-kadin-taraftar

Barcelona’nın Messi’nin şutundan sonra el bileği kırılan Raquel adlı genç kadını maç sonunda bularak, kulübün tesislerini ziyaret etmeye ve Nou Camp Stadı’nda bir maç izlemeye davet ettiği de açıklandı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?