Mevlüt Yüksel’i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

61

Mevlüt Yüksel’i bu hali ile görünce şaşıracaksınız! Türkiye günlerdir Alman ZDF kanalının önünde haber yapan Mevlüt Yüksel’i konuşuyor! Son günlerde sosyal medyada Yüksel hakkında binlerce tweet, yüzlerce caps gördünüz. Ama iddia ediyoruz. Yüksel’i daha önce hiç böyle görmediniz. İşte Mevlüt Yüksel’in çok konuşulacak görüntüleri!

Aldı eline mikrofonu, dayandı ZDF’nin kapısına ve geçti kamera karşısına…

Mevlut-yuksel-zdf Son günlerin en çok konuşulan ismi Mevlüt Yüksel. Takvim gazetesinin haber müdürü. A Haber’in muhabiri. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen Mevlüt Yüksel Alman Kanalı ZDF’nin önünde yaptığı haberle gündemde.

mevlut-yuksel-zdf

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaret videosu yayınlayan ZDF’ye hesap sormak için Almanya’ya giden Yüksel, kanalın kapısının önünde şov yaptı. Yüksel’in kullandığı cümleler ve kanal yetkilileri hakkında söyledikleri ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

mevlut-yuksel

 

Buraya kadar olan kısmı hepiniz biliyorsunuz. Ama şimdi sıkı durun! Mevlüt Yüksel’in yıllar öncesine ait görüntülerini izleyeceksiniz.

mevlut-yuksel

Mevlüt Yüksel’in Flash Tv’nin efsane programlarından biri olan “Gerçek Kesit”in bölümlerinde figüran olarak oynadığı ortaya çıktı.

mev

Gerçek kesit’in “Çocukluk Aşkı” isimli bölümünde rol alan Yüksel’in mesleği ise dikkat çekiyor. Flash Tv’de izleyici karşısına çıkan Mevlüt Yüksel, bir medya yayın grubunda yönetici olarak çalışıyor.

İşte Mevlüt Yüksel’in rol aldığı o dizi…

Yaptığı haberlerin etikliği tartışılan Mevlüt Yüksel’in figüran olarak rol aldığı dizide çalıştığı kurumun Gazetecilik Etik Kurulu’ndan ödül alması ise ilginç bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

mev 2

NOT: Böylesiyok.com özel haberidir…

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?