Muhsin Yazıcıoğlu’nun Hiç Görülmemiş Fotoğrafları

9

Muhsin Yazıcıoğlu’nun hiç görülmemiş fotoğrafları yayınlandı. Büyük Birlik Partisi’nin eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ölümünün 7. yılında rahmetle anılıyor. Merhum Yazıcıoğlu’nun sevenleri hem mezarı başında onu andı. Hem de sosyal medya da binlerce kişi Yazıcıoğlu için tweetler atarak sevgilerini ve saygılarını dile getirdiler.

Merhum lider Muhsin Yazıcıoğlu, 25 Mart 2009’da Kahramanmaraş’ta geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybetmişti.

MuhsnYazicioglu4

Aradan 7 yıl geçti. Ama hala Yazıcıoğlu’nun ölümüne dair sır perdesi aralanamadı. Kaza ile ilgili bir çok iddia ortaya atılırken, ailesi de bu konunun üstüne tam anlamıyla gidilmediği görüşünde.

muhsın-yenı

Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 7. yıl dönümünde ilk olarak Taceddin Dergahı’ndaki kabri başında dualarla anıldı.

mezar

Yurdun dört bir tarafında Yazıcıoğlu’nu anmak adına resim sergileri açıldı. O segilerde Yazıcıoğlu’nun ilk kez görülen fotoğrafları da yer aldı. İşte Yazıcıoğlu’nun daha önce görülmemiş bazı fotoğrafları;

muhsin1_d

muhsın

muhsin2_d

muhsin3_d 40_d muhsin4_d

01_d muhsın-7 muhsin7_d muhsın-at muhsın-baskan muhsın-son muhson-hac

Twitter’da ise binlerce kullanıcı Yazıcıoğlu’na olan sevgilerini hasretlerini dile getirdiler. Yazıcıoğlu’nun sözlerini ve fotoğraflarını paylaştılar. Sosyal medyada  etiketi ile atılan bazı tweetler;

Twitter kullanıcılarının en çok paylaştıklarının arasında Muhsin Yazıcıoğlu’nun kendi sesi ile okuduğu Üşüyorum isimli şiiri de var.

İşte Muhsin Yazıcıoğlu’nun kendi sesi ile Üşüyorum Şiiri;

Başlıklar :
büyük reis muhsin yazıcıoğlu, muhsin yazicioglu siir

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?