Muhteşem Pasta Dekorasyon Aletleri

25

Pastalar, mutlu günlerimize eşlik eden çok güzel bir unsurdur. Hele ki o pastaları kendi ellerimizle yaparsak, sevdiklerimiz ile çok daha muhteşem bir mutlu gün yaşayabliriz. İşte bu konuda size yardımcı olacak aletler

Buzlama ve süsleme çantaları

Eski moda kumaş boru torbalarını hem hijyenik hem de can sıkıcı buluyoruz, çünkü bunları kullanmanız için doğru boyutlu birleştirici ile kullanmanız gerekiyor. Bulaşık makinesinde iki veya üç kez yıkanabilirler, bu yüzden bir kullanımdan sonra atmak zorunda değilsiniz.

Wilton 1M Piping Nozzle

Boru ağızları dekorasyon denemenin gerçekten kolay ve oldukça ucuz bir yoludur. Bunları, kupalelerin üstündeki girdapları veya gülleri borusuna veya daha büyük keklere süsleme ve süsleme eklemek için kullanın.

Pasta Eşitleyici

Buzlanma öncesi düzensiz bir yükselişi düzeltmeniz veya bir büyük süngeri doldurmak için birkaç kat halinde kesmeniz gerekiyorsa, bir seviye göstericisi bunu yapmanıza yardımcı olur. Bıçağı istediğiniz yüksekliğe ayarlayın ve hafifçe kesme hareketi ile kestirin, böylece düzleyicinin ayağı düz iş yüzeyinizde kalır. Tala’dan bir tanesi 5 cm yüksekliğe kadar kesebilir ve 25 cm genişliğinde kek konabilir.

Cake Boss 1-Piece Döner Tepsi

Bir döner tabla bir zorunluluk değildir, ancak dekorasyon işini çok daha kolay hale getirir. Bir pastanın her tarafında, kekinizi en üste yerleştirip gerektiğinde döndürerek kaldırıp döndürmeden (veya sadece kendiniz hareket ettirmeden) çalışın. Özellikle döner kilitleri ve kenarında kauçuklanmış halka için Kek Boss versiyonunu seviyoruz, böylece pasta kaymıyor.

PME Veined Yaprak Şeklinde Kesici

Gül yaprakları çok yönlü bir seçenektir: Dairesel bir kesicinin kenarını veya kenarında bir boru ağızlığının arka ucunu kutsal yapraklara dönüştürmek için kullanın veya daha tropik bir yaprak için damar kenarlarını ve damla saçaklarını atlayın.

TinkerTech Kesiciler

Kendi şeker pürenizle çiçek yapmak isterseniz, gül gerçekten güzel ama basit bir başlangıç noktasıdır.

Marzipan Düzleştirici

Bir fincanı marzipan ve fondan geleneksel ve resmi bir şekilde kaplarken pürüzsüz bir yüzey elde etmek için bu ucuz araç çok değerlidir. Yapışmayan yüzey, buzlu kekinizin üstü ve yanlarında kayar, yüzeyi düzleştirir, kabarcıklar çıkarır ve herhangi bir kalkanı düzleştirir.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?