Mustafa Denizli’nin Galatasaray Dönemi Resmen Sona Erdi!

0

Galatasaray’da Denizli dönemi sona erdi. Galatasaray Teknik direktörü Mustafa Denizli, bu sabah başkan Dursun Özbek ile görüştü. Ve istifa kararını açıkladı. Başkan Özbek, Denizli’nin istifasını kabul etti. Ve Sarı Kırmızılılar’da Denizli dönemi resmen bitmiş oldu.

denızlı

Sabah saatlerinde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüşen tecrübeli çalıştırıcı istifasını sözlü sundu. Özbek, Mustafa Denizli ile göürştükten sonra ynetim kurulu’nu topladı. Ve toplantı sonrasında da Denizli’nin istifası kabul edildi.

mustafa-dursun

Galatasaray bu ayrılığı resmi sitesinden yaptığı açıklama ile duyurdu.

mıstafa-denızlı-ıstıfa

İşte o açıklama;

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 1 Mart 2016 tarihi itibariyle görevinden istifa etmiştir. Türk futbolunun yaşadığı büyük dönüşümün temel taşlarından olan Sayın Denizli’ye, yeniden görev almayı kabul ettiği dönemde kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Gs Yönetim Kurulu

Takımın başına Taffarel ve Orhan Atik Geçiyor

taffarel
Yeni teknik direktör belirlenene kadar, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında alt yapı teknik direktörlerinden Orhan Atik ve Taffarel takımın başında yer alacak.

Galatasaray kulubü, yaptığı açıklamada, “yeni bir dönem başladığını ve geçiş döneminde, Galatasaray formasını giyen herkesin, üzerine düşen görevi dünden çok daha büyük bir sorumluluk duygusuyla yapması bir fedakârlık değil profesyonelliğin doğal bir parçası olan iş ahlâkının en temel gereğidir”. ifadelerine de yer verdi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?