Mutlaka Görmeniz Gereken 4 Kış Tesettür Kombini

14

Soğuk kış aylarında nadiren de olsa içimizi ısıtan, kış güneşinden ilham alınan tesettür kombinlerini sizler için bir araya getirdik. Bu kış bu kombinlerle içiniz ısınacak eminiz. İşte birbirinden şık ve tamda mevsimine uygun hatta kış güneşi gibi parlayacak birbirinden şık 4 tesettür kombini.

Kış güneşinden ilham alan 4 Tesettür kombini..

1Kış Davetlerinde Bir Güneş Gibi Parlayın

“Kış demek siyah demek.” artık bu söz demode oldu. Kış karının beyaz renklerini deneyin. Kar beyazıyla güneş sarısının parçalarını bir araya getirin. Bu sene en trend kış modası rengi beyaz ve güneş sarısı olacak. Bu renkleri kombinleyin ve bu soğuk kış davetlerinizi ısıtın..

2Çizgili Kıyafetlere Ne Dersiniz?

Desen seviyorsanız bu kış kombinlerinizi desenli yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çizgi desenli bir sweatshirt ve üzerine güneş sarısı tonlarına bir kazak tercih etmeyi düşünür müsünüz? Eteklerimizin ise pilili bir etek olmasına tercih etmenizi tavsiye ederiz..

3Sıcak Güneş Renkleri İle Bu Kışı Isıtın

Dışarıda havalar soğuk ama renkleriniz sıcak olsun. Sarı ve siyah renkleri kombinlediğinizde ortamı ısıtacak bir şıklığa kavuşacaksınız hiç kuşkusuz. Siyah-sarı uyumuna bu kış yer vermenizi öneriyoruz. Pişman olmayacaksınız.

4Kış Renkleri Beyaz-Sarı

Kışın vazgeçilmez ikilisi beyaz ve sarı. Bu kış davetlerini ve özel günlerinizi beyaz ve sarı ile kombinlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?