Ofis Stili İçin Spor Ayakkabı Kombinleri

28

Ayakkabı alırken, spor ayakkabı rahatlığı ve artık şıklığı ile ilk seçenek olmaya başladı. Bir çok alanda rengarenk modelleri ile kombinlerimizin vazgeçilmezi oldu. Eğer sürekli toplantı yapan ve iş yemeklerine çıktığınız bir işiniz yok ise spor ayakkabılarınızı ofiste de kullanabilirsiniz. Alacağınız ayakkabı da bulunan bazı özellikler olduğu sürece iş hayatınız da rahatça kullanabilirsiniz. Örneğin iş hayatınızda giymek için seçeceğiniz ayakkabı tek renk olmalıdır. Şık bir siyah spor ayakkabı ile kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Ofis stili için spor ayakkabı kombinleri yazımızın detayında görebilirsiniz..

spor ayakkabı modası

Kapri Pantolon ve Blazer Ceket

Bileklerde biten güzel bir siyah pantolon ile üzerine giyeceğiniz yarı spor blazer ceketinizin altına, düz bir spor ayakkabı harika olur.

Elbise

Yine düz (desenli olmayan) bir elbise altına elbisenizin rengi ile uyumlu minik desenleri olan bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. Elbisenizin yırtmacı yanlarda olursa daha bi spor hava katacaktır.

Mini Etek

Diz üstü giyeceğiniz tek renk eteğinizin üzerine yarı spor ve biraz uzun olacak şekilde bir ceket ile spor ayakkabıyı kombinleyebilirsiniz.

Kalem Etek

Şık ve sade bir kalem etek (krem rengi) üzerine giyeceğiniz siyah düz bir t-shirt ve siyah deri ceketinizin altına siyah düz bir spor ayakkabı gayet güzel olur.

Jean + Gömlek + Ceket

Eğer kot pantolon giyebiliyorsanız, üzerine siyah beyaz ince çizgili salaş bir gömlek ve onun üzerine giyeceğiniz düz siyah bir ceket ile beyaz bir spor ayakkabıyı kombinleyebilirsiniz.

Kazak + Gömlek

Canlı renk bir kazak ve içine giyebileceğiniz beyaz bir gömlek ile (yakasını dışarı çıkarırsanız daha şık olur) içinde kazağınızın renklerini barındıran bir spor ayakkabı işle gayet şık olabilirsiniz.

Kısacası ofis te şıklık artık spor ayakkabıdan geçiyor. Erkekler için de bu geçerli, örneğin;

Artık kanvas pantolonlarınızın altına şık spor ayakkabılar giyilebiliyor. Yine Blazer ceketler ile yada şık kazaklar ile spor ayakkabınızı kullanabilirsiniz. Dışarı çıkarken alacağınız güzel fularlar yada atkılar da size ayrı bir hava katacaktır.

Başlıklar :
altı düz spor ayyakkabıları, bilekte biten ayakkabı, spor ayakkabı kombinleri

HENÜZ YORUM YOK