Oyun skoru meraklısı çocuklar için 5 ücretsiz oyun sitesi

75

Oyun Skor ve bütün oyunlar; Rekor delisi çocuklar için bedava oyun oynayabilecek ve friv games oyunlarını bulabilecekleri 5 site derledik. Mobil sürümde Flash yerine HTML5 oyunların olduğu ve en yeni, en çok oynanan oyunların bulunduğu siteler dileriz beğenirsiniz.

Keriz.Net

keriz-net

Keriz.net flash oyun sitesi listemizin 5. sırasında yer alıyor. Birçok oyun kategorilerine sahip olan Keriz.net sitesi online oyunları ile öne çıkmakta. Arkdaşlarınızla beraber online veya iki kişilik oyunlar oynayıp skorlarınızı kayıt edebileceğiniz bu oyun sitesinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.


Oyunfilo.Com

oyunfilo-com
7 yıldır birkaç defa kapanıp açılan Oyunfilo.com flash oyun sitesi birçoğunuzun ismina aşina olduğu kanaatindeyim. Her nekadar birkaç defa kapanmış olsada listemizin 4. sırasında yer alıyor. Görsel açıdan kullanışlı olan Oyunfilo.com HTML5 oyun platformuylada mobil destek sağlıyor.


Hayaletoyun.Com

hayaletoyun-com
Hayaletoyun.com sitesi özellikle alışılmışın dışında olan arayüzü ve cezbedici grafikleriyle ilgiyi şimdiden üzerine toplamış durumda. Mobil oyunları ve masaüstü versiyonu ile hem telefon hem de bilgisayarlarınız üzerinden rahatlıkla binlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Hayaletoyun.com’u ziyaret etmenizi öneririz.


Rekor Oyun

rekor-oyun-sitesi
Rekor Oyun sitesi çocukların bedava flash oyunları bulabileceği harika sitelerden birisi. Listemizde 2. sıradaki sitede en yeni ve en çok oynanan oyunları bulabilirler. Ayrıca oyunları yarışma haline getirmişler. Aldığımız bilgilere göre oyunlarda çocuklar için bilgilendirici açıklamalar da eklenecekmiş.


Oyunkid.Com

oyunkid-com

Listemizin ilk sırasını Oyunkid.com flash oyun platformuna veriyoruz. Neden mi? Oyunkid.com HTML5 yani mobil oyunlar konusunda Türkiye’de ki öncü sitelerden birisi. Telefonlarınıza uygulama indirmeden ücretsiz olarak binlerce mobil uyumlu oyun oynama fırsatı sunuyor. Ayrıca 10 binlerce flash tabanlı oyunları ile kendinizi oyun cennetinde bulmuş gibi oluyorsunuz. Oyunkid.com gereksiz reklam ve dakikalarca beklediğiniz oyun öncesi video reklamları kesinlikle barındırıyor. Oyun sayfasına tıkladığınız anda oyunu hemen oynayabiliyor olmanız şu reklamların arttığı dönemde sizce de mükemmel değil mi? O zaman hiç durmayın!

Başlıklar :
skorlu flash oyunlar

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?