Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi

49

Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi ve özel jet nasıl kiralanır gibi sorularınızın cevabı yazımızın detayında olacak. Uçak kiralama ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler ve nasıl kiralanır haberimizi okuduktan sonra öğrenmiş olacaksınız.

İster tatil, ister kısa bir gezinti için özel uçak veya jet kiralamak istiyor ve ne gibi işlemler yapmanız gerekiyor bilmek istiyor olabilirsiniz.Özel uçak veya jet kiralama bir başka deyişle özel uçak charter etme konularında metnimiz size çok yardımcı olacak.

10Hangi Tip Jet İstediğinize Karar Verin

Jetler 4 farklı kategoriden oluşur. Bunlar: hafif jet, orta jet, ağır jet ve vip havayolu uçaklarıdır. Hangisini seçeceğinize karar vermelisiniz.

9Alt Kategorileri İnceleyin

Yukarıda bahsedilen ana kategoriler aynı zamanda süper hafif, süper orta, ve çok uzun menzilli uçaklar gibi alt seçeneklere de ayrılır. Bu jetler kabin boyutune göre sınıflandırıldığından ne için kiralamak istediğinize bağlı olarak jetin tipini belirlemelisiniz.

8Rota Belirleme ve Ülke İzni

Gideceğiniz yerin rotasını belirledikten sonra, gitmek istediğniz ülkenin iniş izni ve üzerinden geçeceğiniz ülkelerin izni gibi halletmeniz gereken bazı prosedürler mevcut.

7Ayarlamalar ve Prosedürler

Uçak veya jet kiralamada gerekli prosedürler ve ayarlamalar dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir. Çünkü bir problem çıktığı taktirde uçuşunuz iptal bile olabilir.

6Uçağa Hızlı Geçiş

Özel jet kiralamak basit bir kaç prosedür kolayca halledildikkten sonra size vip salonlar, ekip dinlenme odaları, uçağa hızlı geçiş gibi imkanların sunulduğu ayrı terminaller kullanma imkanı tanır ve sırada beklemeksizin uçağınıza ulaşırsınız.

5Konfor ve Rahatlık

Özel jetler; uçuş esnasında sizlere duş odaları, yatak odaları,özel kabinler ve internet gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak konforlu ve rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

4Hizmetler

Özel jet kiralama da kullanıcılara genel olarak paket teklif edilir ve her şey dahil sistemi uygulanır.

3Fiyat

 

Kiralamak istediğiniz jetin tipine ve özelliğine bakılarak belirlenmiş saat ücreti baz alınarak fiyat belirlemesi yapılır.

2Ek İstekler

Özel yemek siparişi ve internet gibi sizlerin özel isteğine bağlı olarak verilmiş hizmetler kiralama fiyatına eklenir.

1İyi Uçuşlar

Tüm prosedürleri ayarlayıp bütçenize uygun bir jet kiraladıktan sonra size sadece keyifli bir uçuş geçirmek kalıyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?