Pokemon Go Avcısı: Pokedrone

5

Pokedrone müjdesi! Pokemon Go çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor! Dünya genelinde fenomen haline gelen Pokemon Go oyunun milyonlarca müptelası var.  Milyonlarca kişi Pokemonları yakalamak için birbiriyle yarışıyor. Ama bazen hedeflere ulaşmak çok zor. İşte bu noktada sıkı durun. Şimdi size güzel bir haberimiz var. Pokemonları artık havadan da yakalayabilirsiniz. Çünkü artık Pokedrone geliyooor!

‘Pokedrone’ adı verilen minik ama bir o kadar da bu alet, havada karada Pokemonlara kaçış imkanı vermiyor.

pokedrone-by-trndlabs-dezeen-square-936

Pokemon yakalamak isteyenler bazen kendilerini tehlikeye atabiliyorlar. Oyuncular zor yerlerde Pokemona erişmek için oldukça da zorlanıyrolar. İşte bu noktada teknoloji marka TRNDlabs minyatür bir drone geliştirdi. Pokedrone geçen hafta piyasaya sürüldü.

pokedrone-by-trndlabs_dezeen_936_12Pokemon Go ve Drone akıllı telefon aracılığı ile entegre edilmiş ve artırılmış gerçeklik oyununda pokemonlar rahatlıkla yakalanabiliyor.

pokedrone-by-trndlabs_dezeen_936_10

Pokemonlar bazen yüksek bir noktada bazen de suyun üzerinde karşınıza çıkabilir. İşte o noktada Pokedrone yardımınıza yetişiyor.

pokedrone-by-trndlabs_dezeen_936_9

Pokedrone Wi-Fi üzerinden Pokemon Go uygulaması ile eşleştiriyorsunuz. Drone kamerası ve GPS kullanarak Pokemonları görebilirsiniz.

Bu pokedrone’lar Pokemonları, her nerede olursa olsun yakalayabilmenizi sağlıyor. Hadi öyleyse Pokemonunuz bol olsuuun!

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?