Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık

34

Düzenli Tıp bilimi gibi, Reklam Bilimi de sürekli olarak büyüyor ve gelişiyor. İnternetin ve mobil cihazların ortaya çıkması pazarlamacılara dikkatini çekmek için her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor.

Akıllı Cihazlar

Birçok Elektronik üreticisi, Çamaşır makineleri, Buzdolapları ve termostatlar gibi cihazların internete bağlandığı ve merkezi bir merkezden yönetildiği akıllı evler öngörmektedir. Son zamanlarda Kuzey ve Güney Amerika’da Sharp marka ismini kullanan Çinli şirket Hisense, 2016 fuarında böyle bir sistemi başlattı.

Bunların Çoğu Web tabanlı olmasına gerek yok. Örneğin, Akıllı bir Çamaşır Makinesi, deterjanı azaldığında algılayabilir ve daha önceki Marka Deterjandan daha fazla koymanızı veya diğer Marka Deterjanları için seçenekler önerir

Drone

Bazı şirketler, pahalı olan reklamlarda kullanılmak üzere yüksek kaliteli hava videosunu çekmek için dron kullanıyor; Tequila yapımcısı olan, bu iki görüntüyü başarılı sanal gerçeklik kampanyalarına entegre ederek iki ileri teknoloji reklam tekniğini birleştirdiler.

Akıllı Arabalar

2013 yılında, Elektronik üreticisi Magellan, benzer diğer birimlerinde eksik özelliklere sahip, bağımsız bir çizgi tabanlı GPS Smart GPS sistemini başlattı. Özellikle, arabirimi, bulunduğunuz yere uygun, örneğin yemek yiyebileceğiniz yerler, kalacak oteller veya eğlence seçenekleri sunuyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?