Reza Zarrab İlk Duruşmada Suçlamaları Reddetti!

Reza Zarrab hakkında mahkeme ne karar verdi? Reza Zarrab Amerika’da ilk duruşmaya çıktı. Reza Zarrab hakim karşısında hakkındaki suçlamaları reddetti. İşte duruşmanın detayları;

Reza Zarrab Amerika’da hakim karşısına çıktı. İran asıllı Reza Zarrab, mahkeme salonuna mavi mahkum kıyafeti içinde ve ayağında kelepçeyle geldi. Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş duruşmaya katılmadı. 

zarrab-sabika-foto-amerıka Türkiye saatiyle saat 17:00’de Manhattan’da hakim karşısına çıkan Zarrab, aşırı zayıflamış ve bitkin görünüyordu. Reza Zarrab, hakkındaki suçlamaları reddetti.

ChDPe13W4AA_B_E
Reza Zarrab’ın ilk duruşması yaklaşık 20 dakika sürdü. Zarrab’ın avukatları savunma yapmak ve hazırlanmak için süre istedi. Mahkeme de davanın 16 Haziran saat 11.00’e ertelenmesine karar verdi.

ChAEZ_AW0AAuOYx

Zarrab’ın avukatları 10 gün içinde kefalet başvurusunda bulunacaklarını söyledi.

zarrab_reza_

Zarrab, ABD’yi dolandırmak, ABD’nin İran’a yönelik yaptırımlarını ihlal etmek, banka sahtekârlığı ve karapara aklama suçlarından 75 yıl hapisle cezalandırılması istenen Zarrab, 22 Mart’ta Miami’de hava alanında tutuklanmıştı.

 

 

- Advertisement -
Paylaş
İnternet teknolojileri ve davranış sosyolojisi uzmanı. Seo ve behavior changer olarak internet hayatına devam ediyor. Az mentalist, çok okuyucu. Son internet bükücü...