Reza Zarrab’a Bir Darbe de Beşiktaş’tan!!!

1

Beşiktaş’tan Reza Zarrab’a kötü haber! Amerika’da tutuklu bulunan Reza Zarrab’a Türkiye’den de kötü haberler gelmeye devam ediyor. Beşiktaş Reza Zarrab’ın Vodafone Arena’daki locasını geçen hafta sattı.

 

Reza Zarrab, Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’dan Batı Tribün’ünde loca satın almıştı. Ve Beşiktaş taraftarı bu duruma tepki göstermişti.

REZA-ZARRAB

Zarrab, mart ayında ABD’de tutuklanınca bu locanın akıbetinin ne olacağı da merak ediliyordu. Habertürk gazetesinşn haberine göre, Beşiktaş yönetimi geçen hafta Zarrab’ın locasını sattı.

3 YILLIK 500 BİN DOLAR

Stattaki 147 locanın tamamı çok önceden 3 yıllığına satılmıştı. Zarrab’ın locası yeniden satılığa çıkarılınca hemen talip buldu. Ve loca yine 3 yıllığına yaklaşık 500 bin dolara satıldı. Tarafların karşılıklı görüşerek yeniden satış kararını aldığı belirtilirken, Zarrab’ın loca için daha önce ödediği para ise iade edildi.

vodafone-arenaGeçen yıl basına yansıyan haberlerde Reza Zarrab’ın söz konusu loca için yaklaşık 1.2 milyon TL ödediği belirtilmişti. Hatırlanacağı gibi geçen yıl Zarrab’ın Vodafone Arena’dan loca satın aldığı haberleri basına yansıyınca Beşiktaş Başkanı Fikret Orman camiadan büyük eleştiri almıştı. Orman konuyla ilgili açıklamasında “Kendisini tanımam. Sadece bir kez yemek yemişliğimiz var. Fenerbahçeli olduğuna yönelik iddialar var. Ama ben gözlerine baktığımda Beşiktaşlı olduğunu anladım” demişti.

LOCADAN 3 YILDA 30 MİLYON DOLAR

vodafone-arena-ozellikler
11 Nisan’da açılış maçının oynandığı 41 bin 903 seyirci kapasiteli Vodafone Arena’da 147 loca bulunuyor. Beşiktaş yönetimi stattan yıllık toplam 50-60 milyon dolar gelir bekliyor. Tamamı 3 yıllığına satılan 147 locadan Beşiktaş kulübünün 30 milyon dolar civarında bir gelir elde ettiği belirtiliyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?